به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : یکشنبه ، 22 تیر 1399

اظهار نظر معاون سیاسی و امنیتی کرمانشاه در مورد برگزاری جام تختی

اظهار نظر معاون سیاسی و امنیتی کرمانشاه در مورد برگزاری جام تختی

» سرویس: ورزشي - كشتي، رزمي

معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه و مدیرکل ورزش و جوانان استان از جدیت استان برای میزبانی مسابقات کشتی جام تختی خبر دادند.

آیتالله آزرمی معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه در گفتوگو با خبرنگار سرویس ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه، درباره مباحث مطرح شده در خصوص سلب امتیاز میزبانی جام تختی از کرمانشاه، اظهارکرد: مجموعه استانداری کرمانشاه با جدیت ویژه ای پیگیر برگزاری جام جهان پهلوان تختی در کرمانشاه است.

آزرمی گفت: در استان کرمانشاه مدیرکل ورزش و جوانان به عنوان متولی امر ورزش در استان پیگیر این موضوع شده و از سویی دیگر شخص استاندار کرمانشاه هم در چندین جلسه پیگیر این موضوع بوده است.

وی ادامه داد: ما در مجموعه استانداری کرمانشاه حامی و مدافع برگزاری چنین رویدادهایی در استان هستیم.

آزرمی تصریح کرد: تاکنون هرآنچه که مسئولین فدراسیون کشتی از ما خواسته اند انجام دادهایم و همچنان با جدیت پیگیر برگزاری جام تختی در کرمانشاه هستیم.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه تاکید کرد: در حال حاضر کلیه تمهیدات لارم توسط اداره کل ورزش و جوانان استان برای برگزاری هرچه باشکوهتر این مسابقات بین المللی در کرمانشاه فراهم شده است.

وی خاطرنشان کرد: از برگزاری هر برنامه بین المللی و کشوری در استان کرمانشاه در هر زمینه فرهنگی، هنری، علمی و ورزشی که باشد استقبال میکنیم.

همچنین مجتبی جوهری مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه در گفت و گو با خبرنگار سرویس ورزشی ایسنای کرمانشاه در این باره اظهارکرد: ما در استان کرمانشاه تاکنون براساس شیوهنامه ارسالی فدراسیون در جهت میزبانی جام تختی اقدام کرده ایم، اما اکنون مسئولین فدراسیون توقعی فراتر از شیوه نامه ارسالی خود از ما دارند.

وی افزود: فدراسیون کشتی میگوید استانی که میخواهد میزبانی مسابقات بینالمللی تختی را بر عهده بگیرید باید علاوه بر مهیا کردن شرایط میزبانی، در هزینه های فدراسیون نیز به آنها کمک کند.

جوهری تصریح کرد: همین امروز به همراه مهندس میرزایی معاون برنامه ریزی استانداری کرمانشاه به فدراسیون کشتی رفته و با آنها در این خصوص جلسه ای داشتیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: همچنین در حال حاضر نیز می خواهیم با حضور استاندار کرمانشاه جلسه دیگری با مسئولین فدراسیون در خصوص میزبانی کرمانشاه برگزار کنیم.

وی با تاکید بر اینکه تمام تلاش ما برای برگزاری این رویداد بزرگ ورزشی در استان کرمانشاه است، اظهارکرد: اگر لازم باشد برای تامین هزینههای فدراسیون از اسپانسر استفاده خواهیم کرد.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 8-10-1393, 17:35

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا