به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 27 مرداد 1397

حماسه ۹ دی نقطه هزیمت فتنه ۸۸ و صحنه‌ بصیرت و ولایتمداری ملت بود

به گزارش خبرگزاری فارسف بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در بیانیه‌ای با گرامیداشت پنجمین سالگرد حماسه عظیم 9 دیماه، بازخوانی فتنه 88 را عامل هوشیاری و هوشمندی ملت ایران در قبال توطئه‌ها و سناریوهای نظام سلطه و استکبار علیه انقلاب و نظام اسلامی دانست.

در بخشی از این بیانیه آمده است:

حماسه بزرگ 9 دی ماه نقطه هزیمت فتنه 88 و صحنه‌ی نمایش اقتدار، بصیرت و ولایتمداری ملت ایران در یکی از حساس‌ترین و الهام‌بخش‌ترین مقاطع تاریخی انقلاب و کشور به شمار می‌رود.

این بیانیه افزوده است؛ یوم‌الله دی‌ماه سرآغاز فصل جدیدی در تعمیق پیوند امت اسلامی با آرمان‌های حضرت امام خمینی (ره) و بیعت مجدد با رهبر عزیز انقلاب امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) در آزمونی بسیار سخت و بزرگ بود.دوران نوینی که در آن مزیت‌ها و تفاوت‌های شگفت‌انگیز ملت ایران، در مقایسه با سایر ملل آشکار و آنان را به الگویی بی‌بدیل و کارآمد برای سایر ملت‌ها در مقابله با نظام سلطه و استکبار تبدیل کرد.

این بیانیه بررسی و تبیین بسترها و زمینه‌های شکل‌گیری فتنه 88 و خلق حماسه سترگ 9 دیماه را ضرورت مستمر کشور قلمداد و تصریح کرده است؛

تردیدی نیست بازخوانی و ترسیم علل بروز فتنه بزرگ 88 که پس از انتخابات دهم ریاست جمهوری و حضور 85 درصدی مردم ایران در آن رقم خورد، هوشیاری و آمادگی برای مصاف و مقابله با سناریوهای جبهه معاندین انقلاب و نظام را در جامعه تحکیم بخشیده و ضمن ایمن‌بخشی نظام اسلامی و ناکامی راهبردها و پروژه‌های دشمن، مانع بروز فتنه‌های مشابه در روند حرکت رو به جلوی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خواهد شد.

این بیانیه با توجه به لایه‌های عمیق پیدایش و ظهور حماسه 9 دی و تحلیل و تبیین ابعاد و پیامدهای داخلی و خارجی، این حماسه عظیم، آن را عامل جلوگیری از بازتولید فتنه‌های پر هزینه مانند فتنه سال 88 علیه انقلاب و نظام تلقی و افزوده است.

حماسه 9 دی ماه که با اراده ملت ولایت‌مدار ایران اسلامی رقم خورد در راستای حماسه ماندگار و جاویدان هشت سال دفاع مقدس بود که نشان داد سرمایه‌های اجتماعی در نظام مقدس جمهوری اسلامی با آگاهی، بصیرت، اعتماد ملی و حضور به موقع در عرصه‌های مختلف و مورد نیاز، همواره الگویی کم نظیر برای دوست و دشمن و عبرت‌آموز برای آیندگان خواهند بود.

در پایان این بیانیه با تجلیل از ملت ایران- به عنوان پدید آورندگان حماسه 9 دیماه- و تعظیم و تکریم مقام شامخ شهیدان و جانبازان عرصه‌های مقابله با فتنه‌گران 88 تاکید شدهاست. ملت ایران با الهام از آموزه‌های بزرگ و الهام‌بخش حماسه 9 دیماه و برافراشته نگه داشتن پرچم بصیرت، آگاهی و حرکت در مدار ولایت فقیه در هر زمان و مکان، اجازه نخواهند داد که سران داخلی و خارجی فتنه 88 و مزدوران آنان بتوانند فرصت مجددی برای ایجاد فتنه‌های شیطانی و براندازانه جدید خود را بیابند و به فضل الهی، تحت ولایت و زعامت رهبر و مولای بصیر و شجاع خود حضرت امام خامنه‌ای عزیز (مدظله‌العالی) پرشتاب‌تر از گذشته مسیر پیشرفت، تعالی و حرکت برای تمدن‌سازی نوین اسلامی را تداوم خواهد بخشید.

انتهای پیام/و

 

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 8-10-1393, 14:51

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی