به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 10 آبان 1399

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک وشرکهای صنعتی ایران: اصلاح طرح معافیت مالیاتی برای شهرک‌ها و نواحی صنعتی در دست اقدام است

معاون وزیر صنعت افزود: با تصویب این طرح در مجلس، شهرک‌ها و نواحی صنعتی با فاصله کمتر به مراکز استان‌ها نیز مشمول طرح معافیت مالیاتی می‌شوند.

به گزارش ایلنا، مدیرعامل سازمان صنایع کوچک وشرکهای صنعتی ایران با بیان اینکه اصلاح طرح معافیت مالیاتی برای شهرکها و نواحی صنعتی که در شعاع 30 کیلومتری شهرها قرار دارند در دست انجام است، اظهار امیدواری کرد: با تصویب این طرح در مجلس شهرکها و نواحی صنعتی با فاصله کمتر به مراکز استانها نیز مشمول طرح معافیت مالیاتی شوند.

سیدمحمد علی سید ابریشمی در نشستی صمیمانه که به منظور بررسی مشکلات صنعتگران استان خراسان جنوبی در حاشیه بازدید از شهرک صنعتی بیرجند برگزار شد، ضمن بیان اهمیت توجه به مشکلات صنعتگران گفت: مشکل کم آبی در صنعت فقط مختص خراسان جنوبی نیست و یک مشکل ملی است و نیازمند عزم ملی در جهت رفع این مشکل می باشد.

وی ضمن اشاره به خشکسالی های مستمر سالهای گذشته ادامه داد: از کل آب مصرفی در کشور فقط 8/1 درصد در بخش صنایع بزرگ و کوچک تخصیص داده شده است که در تلاش هستیم این میزان را به 5 درصد افزایش دهیم و با این میزان بخش قابل توجهی از مشکلات آب مورد نیاز صنایع مرتفع خواهد شد.

مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی با اشاره به اشکالات قانون مالیات بر ارزش افزوده تصریح کرد: در حال حاضر 3درصد پول مالیات بر ارزش افزوده به شهرداریها پرداخت می شود و این درحالی است که کلیه خدمات نظافت و زیبایی شهرکها و نواحی صنعتی بر عهده شرکتهای خدماتی متشکل از صنعتگران است و در صدد هستیم که بخشی از این پول به شهرکها و نواحی صنعتی تخصیص یابد.

در پایان معاون وزیر صنعت معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی در زمینه انتقال آب تصفیه شده تصفیه خانه شهرک صنعتی بیرجند به منظور مصارف صنعتی و آبیاری فضای سبز و همچنین کمک به احداث کانال هدایت سیلاب با همکاری دستگاههای اجرایی دیگر قول مساعد داد.

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایلنا

تاریخ : 5-10-1393, 20:21

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا