به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 1 بهمن 1398

تلاش برای کمک به درمان ناباروری در بودجه 94

وزیر بهداشت خبر داد

تلاش برای کمک به درمان ناباروری در بودجه 94

» سرویس: اجتماعي - سلامت

وزیر بهداشت در سفری به خراسان جنوبی از افتتاح بیمارستان 200تخت­خوابی بیرجند تا دهه فجر سال آینده خبر داد و گفت: این امر مشروط به تحویل به موقع پروژه از سوی پیمانکار است.

به گزارش خبرنگار سرویس سلامت خبرگزاری دانشجویان ایران( ایسنا) - منطقه خراسان جنوبی، دکتر سید حسن هاشمی در بازدید از پروژه در حال احداث 200 تخت­خوابی بیرجند، گفت: بیمارستان در دست احداث بیرجند هنوز نیاز به کار دارد و اگر منابع به موقع تامین شود و پیمانکار تاخیر نداشته باشد، به بهرهبرداری میرسد.

وی راه‎اندازی بیمارستان 200 تخت­خوابی بیرجند را یکی از ضرورت‎های استان برشمرد و گفت: اگر پیمانکار زودتر پروژه را تحویل دهد این پروژه قبل از دهه فجر سال آینده افتتاح میشود.

مشکل استخدام در 3 بیمارستان جدیدالتاسیس خراسان جنوبی را حل می­کنیم

وزیر بهداشت با بیان اینکه در سه شهرستان استان از جمله سربیشه، سرایان و درمیان مشکل بیمارستان وجود دارد، بیان کرد: محور استخدام در این بیمارستانها وجود نداشته و به این سبب به بهره‎برداری واقعی نرسیده است.

هاشمی با بیان اینکه باید بحث نیروی انسانی این بیمارستان‎ها را حل کنیم، افزود: امیدواریم از ابتدای سال آینده خدمات خود را در حد مورد نیاز به هموطنان ارائه دهیم.

وی با اشاره به وعده­های داده شده برای کمک به درمان و خدمات بیمه­ای زوج­های نابارور در کشور اظهار کرد: امید است از ردیف اعتبار جمعیتی بتوانیم آن را تامین کنیم و مجلس آن را در ردیف بودجه سال آینده قرار دهد.

وزیر بهداشت با بیان اینکه طرح تحول نظام سلامت به خوبی در کشور پیش می‎رود، گفت: این طرح نیاز به نظارت بیشتر دارد و این شش ماه توجه ما به حوزه نظارت است.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 4-10-1393, 11:31

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|