به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 10 آبان 1399

وزیر نیرو: تامین برق صنایع در اولویت برنامه‌های وزارت نیرو قرار دارد

وزیر نیرو گفت: تامین برق صنایع در اولویت برنامه‌های وزارت نیرو قرار دارد.


به گزارش ایلنا و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، "حمید چیت‌چیان" گفت: خراسان جنوبی از نظر زیرساخت‌های برق بسیار قوی و مستحکم است و خطوط انتقال برق خوبی در این منطقه وجود دارد.


وی افزود: یکی از برنامه های مهم وزارت نیرو در استان خراسان جنوبی تبدیل نیروگاه گازی شهرستان قائن به نیروگاه سیکل ترکیبی است که این طرح امسال با استفاده از اعتبارات تبصره 11 قانون بودجه کشور انجام می‌شود.


وزیر نیرو پست 132 به 20 کیلوولت شهرک صنعتی بیرجند تنها پست مسقف در استان خراسان برشمرد و گفت: قابلیت کنترل از راه دور بودن پست‌های استان خراسان یکی از ویژگی‌های شبکه برق این استان است که این موضوع در کاهش هزینه‌ها نیز بسیار موثر خواهد بود.


وزیر نیرو با تاکید بر این که تامین برق صنایع به طور جدی در اولویت برنامه‌های وزارت نیرو قرار دارد گفت: وزارت نیرو و شرکت‌های تابعه آن در راستای برنامه‌های خروج از رکود دولت و سیاست‌های اقتصاد مقاومتی تامین آب و برق واحدهای تولیدی را در دستور کار خود دارد.


وی به سرمایه‌گذاران استان خراسان جنوبی و فعالان صنعتی و تولیدی استان اطمینان خاطر داد وزارت نیرو همواره در جهت توسعه شهرک‌ها به سرمایه‌گذاران و فعالان کمک خواهد کرد.

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایلنا

تاریخ : 4-10-1393, 11:21

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا