به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 26 مهر 1398

برخی مسئولان خود را در مقابل خطرات ماهواره به خواب زده‌اند

به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، حجتالاسلام محمدرضا فکوری ظهر امروز در نشست با مسئولان بسیج شهرستان بوشهر اظهار کرد: دشمنان با استفاده از ماهواره نه تنها برای تغییر سبک نگرش و سبک زندگی کسانی که با اعتقادات مذهبی ضعیف برنامه دارند بلکه تمام سعی و تلاش آنهاست تا در بین مذهبیهای ما نیز رخنه کنند.

فکوری با اشاره به اینکه استکبار جهانی داعش را از دل اهل سنت بیرون آورده، اضافه کرد: دشمنان میخواهند داعش شیعی را در بین شیعیان بهوجود آورند تا با استفاده از دو لبه متفاوت جهان اسلام را به چالش بکشند.

فکوری بر اهمیت آموزش در سطحهای مختلف سنی با موضوع مضرات ماهواره تاکید و تصریح کرد: برای پیشگیری از امراض روحی ماهواره و حملات فرهنگی دشمن گوش شنوایی در بین مسئولان نیست.

رئیس ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر بوشهر بیان داشت: دشمنان میخواهند دانشآموز و قشر جوان ایران اسلامی را از طریق ماهواره به سمت و سویی سوق دهند که از اسلام و تاریخ خود هیچ فرهنگی و دینی نداشته باشد.

فکوری ادامه داد: استکبار جهانی میخواهد دانشآموزان، جوانان و نوجوانان ما را از راه دور تحت کنترل خود در آورده و آنها را تبعه افکار خود کند، در حالی که جسما تبعه ایران اسلامی باشد.

وی گفت: تمام سعی و تلاش دشمن این است که جوانان و بهخصوص دانشآموزان ایران اسلامی را با استفاده از حملات فرهنگی خود از طریق ماهواره و شبکههای اینترنتی بهصورت یک سرباز مسلح در آورد و چنان آموزش دهد که سرباز غرب باشد.

وی با بیان اینکه زنگ خطر ماهواره مدتهاست به شدت به صدا در آمده است، افزود: بعضی از مسئولان خود را در مقابل خطرات ماهواره به خواب زدهاند.

انتهی پیام/2255/ی30

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 3-10-1393, 18:04

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|