به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 15 آذر 1400

رکوردزنی آیفون 6 در عرض سه ماه

به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری فارس به نقل از اپل اینسایدر، شرکت سرمایه گذاری AlphaWise در بررسیهای خود به این نتیجه رسیده که کل تقاضا برای خرید آیفون 6 در سه ماهه منتهی به دسامبر بالغ بر 67 میلیون واحد خواهد بود. این رقم بیشتر از پیشبینیهای قبلی موسساتی همچون Katy Huberty است که تقاضا برای خرید آیفون 6 را در حدود 62 میلیون واحد برآورد کرده بودند.

از سوی دیگر وال استریت هم این رقم را برابر با 63 میلیون واحد محاسبه کرده است. در زمان عرضه آیفون 5 در سال گذشته تقاضا برای آن در سه ماهه چهارم سال 2013 حدود 51 میلیون واحد بود.

بررسیها نشان میدهد اپل با برطرف کردن برخی ضعفها در چرخه تولید آیفون 6 خواهد توانست در سه ماهه چهارم سال 2014 بین 65 تا 70 میلیون واحد آیفون شش تولید کند و لذا در مورد رفع نیاز همه کاربران به میان کافی از این گوشی ابهاماتی وجود دارد.

اپل در سه ماهه چهارم سال 2013 با فروش 51 میلیون آیفون 5 حدود 13.1 میلیارد دلار سود کرده بود و امسال نیز می تواند به رقمی بیش از این مقدار دست یابد. اگر چه در کل دنیا میزان تقاضا برای آیفون در سال جاری تفاوتی با سال گذشته ندارد، اما میزان این تقاضا در چین سه برابر شده و برزیل هم از این نظر روندی بالاتر از میزان تقاضای جهانی دارد. در مقابل تقاضا برای این گوشی در ژاپن و فرانسه کاهش یافته است.

انتهای پیام/آ

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 1-10-1393, 13:00

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
موبایل
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی