به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 6 آذر 1400

آتش‌سوزی در انبار لوازم خانگی در میدان شوش

جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: در ساعت 1:29 دقیقه بامداد آتش‌سوزی گسترده‌ای در انبار کالا و لوازم خانگی در میدان شوش به سازمان آتش‌نشانی اطلاع داده شد.

وی تصریح کرد: با توجه به گستردگی آتش سوزی در مساحت حدود 4 هزار مترمربع در انبار اشاره شده 10 ایستگاه آتش‌نشانی همراه با 7 تانکر آب، 3 دستگاه خودروی تنفسی و نردبان به محل آتش‌سوزی اعزام شد.

ملکی بیان داشت: محل آتش‌سوزی انبار بزرگی به مساحت 4 هزار مترمربع مملو از کالاهای برقی و لوازم خانگی بود که متأسفانه به دلیل بی‌احتیاطی این انبار بزرگ آتش گرفته بود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران خاطرنشان کرد: در مجاورت انبار اشاره شده، انبار دیگری به مساحت 4 هزار مترمربع وجود داشت که به خاطر گستردگی آتش بخشی از این انبار نیز آتش گرفته بود که با تلاش چند ساعته مأموران آتش‌نشانی آتش در 2 انبار تحت کنترل در آمد.

وی با تأکید بر اینکه خوشبختانه در این حادثه هیچ یک از نگهبانان مصدوم و مجروح نشدند گفت: تنها یکی از مأموران آتش‌نشانی دچار مصدومیت شد که به سرعت به مراکز درمانی منتقل شد.

ملکی در ادامه از صاحبان کارخانجات و انبارها درخواست کرد که مسائل ایمنی را در انبارها رعایت کنند و هر چند یکبار سیم‌ها و تجهیزات آتش‌نشانی را چک کنند.

انتهای پیام/

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 1-10-1393, 13:00

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
موبایل
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی