به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 6 آذر 1400

احتمال خروج یک مدافع سرشناس از فهرست استقلال/ مسلمان و نوری در لیست انتظار

به گزارش خبرگزاری فارس، با وجودی تعطیلی این روزهای فوتبال باشگاه استقلال چراغ خاموش در حال مذاکره و قرارداد بستن های پنهانی با بازیکنان مورد نظرشان هستند.

بعد از اینکه روز گذشته علی نظری جویباری با وحید طالب لو مذاکرات خود را به سرانجام رساند و دروازه بان راه آهن در نیم فصل اول با استقلال به توافق رسید تا بعد از 5 سال بازگشت دوباره ای به جمع آبی پوشان داشته باشد خبرهای دیگر هم حاکی از آن است که میلاد نوری هم دیگر بازیکنی است که در لیست انتظار قرار دارد. توافقات نهایی با این بازیکن صورت گرفته اما هنوز افشارزاده قرارداد این بازیکن را امضا نکرده است و همه چیز مشروط به امضای نهایی مدیرعامل باشگاه است.

همچنین گفته می شود محسن مسلمان نیز که چندی قبل با افشارزاده مدیرعامل باشگاه استقلال به توافق رسیده بود اما با مخالفت یحیی گل محمدی سرمربی ذوب آهن برای جدایی روبرو شده بود فاصله چندانی برای حضور در استقلال ندارد.به گفته سعید آذری قرار است چهارشنبه که روز اعلام رسمی وضعیت نقل و انتقالات باشگاه استقلال است تکلیف نهایی محسن مسلمان هم مشخص شود.

از سویی دیگر مسئولان استقلال با یک هافبک برزیلی هم مذاکراتی داشته اند و شاید این بازیکن مورد نظر قلعه نویی هم به زودی با این باشگاه قرارداد امضا کند.

اما خبر مهم دیگری که از باشگاه استقلال رسیده این است که این باشگاه به دنبال جذب یک مدافع خارجی است که اگر چنین اتفاقی رخ دهد به احتمال زیاد یکی از مدافعان سرشناس استقلال از جمع این تیم جدا می شود و در لیست فروش قرار می گیرد. باید دید آیا باشگاه استقلال می تواند یک مدافع خارجی جذب کند یا خیر.

هر چند که مسئولان نقل و انتقالاتی استقلال در ظاهر به صورت مخفیانه در حال مذاکره با بازیکنان خود هستند اما خبرهایی که از این باشگاه به گوش می رسد حکایت از این دارد که روز چهارشنبه به صورت رسمی این اخبار اعلام می شود. ظاهرا باشگاه استقلال سیاست سکوت را در پیش گرفته و منبع موثقی برای تایید اخبار استقلال که در اختیار دوستداران این تیم قرار گیرد وجود ندارد.

انتهای پیام/ی

 

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 1-10-1393, 12:59

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
موبایل
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی