به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 6 آذر 1400

لطفا به راه‌آهن فوتبالی نگاه کنید!/ نشود نوشدارو بعد از مرگ سهراب

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، این روزها تیم فوتبال راه‌آهن وضعیت خوبی ندارد و هر روز مشکلات و مسائل مختلفی برای این تیم به وجود می‌آید. البته این مسائل برای یکی دو روز گذشته نیست، بلکه از فصل گذشته که بابک زنجانی بازداشت شد مشکلات این تیم آغاز شد. مالک راه‌آهن فصل گذشته بازداشت شد تا راه‌آهن هم به حبس برود و وضعیت این تیم نامشخص شود.

در ابتدای لیگ چهاردهم حمید استیلی برای اینکه راه‌آهن به لیگ پایین‌تر سقوط نکند و مشکلاتی برای این تیم به وجود نیاید مالکیت تیم را برعهده گرفت، اما پس از مدتی دادستانی اعلام کرد که باید مزایده‌ای گذاشته شود تا تکلیف تیم را تعیین کنند. پس از دو بار برگزاری مزایده هم هیچ شخصی برای خریداری سهام باشگاه راه‌آهن پاپیش نگذاشت تا استیلی تنها مشتری این باشگاه باشد اما دادستانی باز هم مهر تایید بر هزینه کردن استیلی را نزد تا اینکه وضعیت یکی از قدیمی‌ترین باشگاه‌های کشور در هاله‌ای از ابهام قرار بگیرد.

هفده هفته وضعیت این تیم نامشخص بود تا اینکه دادستانی پیش از برگزاری هفته هفدهم به استیلی اعلام کرد که دیگر حق هزینه کردن در تیم را ندارد، تا مشکلات این تیم دوچندان شود. استیلی که با زحمت و تلاش بسیار در این هفده هفته باعث شده بود بازیکنان جوان و آینده‌داری را به فوتبال ایران معرفی کند، دلش نیامد تا از این تیم برود و با دلسوزی در کنار تیم ماند تا از نابودی یکی از قدیمی‌ترین باشگاه‌های ایران جلوگیری کند، اما شنیده شده که مسئولان با این مسئله هم موافقت نکرده‌اند و حتی کار به تهدید و دستگیری هم کشیده شده است!

با این شرایط به نظر می‌رسد وضعیت یکی از قدیمی‌ترین باشگاه‌های ایرانی رو به نابودی است و هر چه زودتر باید فکری برای این تیم ریشه‌دار کرد. جا دارد مسئولان به این تیم با دید فوتبالی بنگرند تا تبعاتی گریبانگیر تیم نشود که در آینده نتوان آن را جبران کرد و حسرت اتفاقاتی را خورد که افتاده. هر چه زودتر باید دست به کار شد و کاری نکنیم که ضرب‌المثل معروف «نوشدارو پس از مرگ سهراب» را به زبان بیاوریم و پس از نابودی تیم تنها حسرت باقی بماند.

انتهای پیام/ی

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 1-10-1393, 12:59

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
موبایل
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی