به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 7 مرداد 1400

آذری: به درخواست گل‌محمدی با تیموریان مذاکره کردیم/ منتظر اعلام نظر او هستیم

سعید آذری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس،‌ در مورد وضعیت جدایی مسلمان از ذوب‌آهن و انتقال او به استقلال گفت: در این مورد هیچ اتفاق خاصی نیفتاده است و در حال حاضر تمرکز ما بیشتر بر روی جذب بازیکنانی است که نیاز داریم. عجله‌ای هم که نداریم زیرا 7- 8 روز دیگر تا پایان نقل و انتقالات باقی مانده و می‌خواهیم به جای بازیکنانی که از دست داده‌ایم بازیکن بگیریم به جای سیف پناهی در دفاع چپ و به جای سینا عشوری شاید یک مهاجم هم جذب کنیم.

آذری تاکید کرد: تاکنون فقط جدایی مصطفی شجاعی از تیم ذوب‌آهن قطعی شده و این بازیکن از تیم ما جدا می‌شود و به پیکان خواهد رفت و تمرکز ما بر روی جدایی دیگر نفرات تیم نیست. روز چهارشنبه هم با یحیی گل‌محمدی جلسه‌ای داریم که تصمیم نهایی را در مورد محسن مسلمان خواهیم گرفت.

آذری در مورد فهرست خرید بازیکنان ذوب‌آهن گفت: ما فهرست خرید نداریم همانطور که گفتم در پست‌هایی که بازیکن از دست داده‌ایم به دنبال جذب بازیکن هستیم و بحث نفر و شخص خاصی نداریم بیشتر بحث پست بازیکنان تیم ما از نظر بلوغ تاکتیکی نسبتا پیشرفت خوبی داشته و به همین دلیل براساس نیازهای تیم و درخواست سرمربی جاهای خالی‌مان را پر خواهیم کرد.

وی در مورد وضعیت حضور آندرانیک تیموریان در ذوب‌آهن گفت: ما براساس درخواست سرمربی تیم با او مذاکره کردیم و شرایط خودمان را به تیموریان برادرش و صادق‌پور گفته‌ایم منتظریم تا تیموریان بیاید و جمع‌بندی‌های خود را به ما اعلام کند و فکر می‌کنم بعد از بازگشت از اردوی آفریقای جنوبی به جمع‌بندی رسیده باشد و نظرش را به ما بگوید. شرایط ما هم همانی است که اعلام کرده‌ایم.

انتهای پیام/ی

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 1-10-1393, 12:59

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
تلگرام
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی