به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 15 آذر 1400

۴۰۰ استقلال‌طلب در اسارت اوکراین و ۶۰۰ نظامی اوکراینی در اسارت استقلال‌طلبان

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، «ولادیمیر روبان» مدیر مرکز تبادل اسرا زیر نظر شورای امنیت و دفاع اوکراین اعلام کرد که ارتش اوکراین هنوز حدود 400 نفر از نیروهای شبه نظامی استقلال‌طلب را در اختیار دارد که حاضر است حدود 200 تن از آنها را معاوضه کند و این در حالی است که نیروهای استقلال طلب منطقه دونتسک بیش از 600 نیروی دولتی را در اسارت خود دارند.

طبق گزارش خبرگزاری «نووستی»، این مقام اوکراینی شب گذشته در یک برنامه تلویزیونی گفت: «223 نفر تعداد دقیق افرادی است که شورای امنیت و دفاع ملی اوکراین با معاوضه آنها موافقت کرده است. اکنون مسئله اینجاست که آیا مقامات دونتسک حاضر به انجام دور جدید تبادل اسرا هستند یا خیر. کل افرادی که توسط نیروهای دولتی اوکراین در اسارت قرار دارند، 400 نفر است و  از طرف ما نیز این امیدواری وجود دارد که حداقل 635 نفر در اسارت نیروهای استقلال طلب قرار داشته باشند».

وی یادآور شد که مقامات شورای امنیت اوکراین امیدوارند که بلافاصله بعد از برگزاری نشست 3 جانبه گروه تماس اوکراین در مینسک، این امکان حاصل شود تا رهبران استقلال طلبان در شرق کشور در خصوص تبادل اسرا بر اساس فرمول «همه در ازای همه» توافق صورت گیرد.

پیش از این «پترو پروشنکو» رئیس‌جمهوری اوکراین ابراز امیدواری نموده بود که تا قبل از آغاز تعطیلات کریسمس همه نیروهای نظامی اسیر اوکراینی به خانه‌های خود باز گردند.

انتهای پیام/م

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 1-10-1393, 12:59

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
موبایل
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی