به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 2 مرداد 1400

پاکستان 500 تروریست را اعدام می‌کند

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس در اسلام‌آباد، «چوهدری‌نثار‌علی‌خان» وزیر کشور پاکستان امروز با شرکت در یک کنفرانس خبری اعلام کرد: ظرف روزهای آینده بیش از 500 تروریست اعدام خواهند شد و عملیات علیه تروریست‌ها در تمام ایالت‌های کشور ادامه پیدا می‌کند.

به گفته نثار‌‌علی‌خان، نواز‌شریف نخست‌وزیر پاکستان به درخواست راحیل شریف فرمانده ارتش پاکستان دستور داده است، زمان تکمیل پرونده تروریست‌ها در اسرع وقت انجام شود و متخلفان هرچه زودتر اعدام شوند.

وزیر کشور پاکستان اظهار داشت، کسانی که با تروریست‌ها همکاری می‌کنند در بین ما هستند و به منظور شناسایی آنها، بزودی یک شماره تلفن تأیید می‌شود که مردم بتوانند هر نوع فعالیت مشکوک را که مشاهده می‌کنند به نیروهای امنیتی اطلاع دهند.

وی افزود: تا زمانی که عملیات ارتش در وزیرستان شمالی ادامه دارد، دولت‌های ایالتی موظف هستند عملیات‌ علیه تروریست‌ها را ادامه دهند و در این زمینه از تمام امکانات خود استفاده کنند.

خان تأکید کرد: ارتش پاکستان از قوانین اسلامی پیروی می‌کند و هرگز کودکان و زنان را هدف قرار نمی‌دهد، بنابراین اتهاماتی که طالبان در این زمینه وارد می‌کنند، بی‌اساس است.

وزیر کشور پاکستان گفت: اگر ارتش بدون چارچوب و بدون درنظر داشت قوانین در وزیرستان وارد عمل می‌شد، تاکنون شهر میرانشاه مرکز وزیرستان شمالی با خاک یکسان شده بود.

بعد از حمله طالبان به مدرسه‌ای متعلق به ارتش در پیشاور، دولت پاکستان قانون ممنوعیت اعدام را لغو کرد

پاکستان بر اثر فشار اتحادیه اروپا از سال 2008 قانون لغو حکم اعدام را صادر کرد و از آن زمان 7 هزار زندانی باید به اعدام محکوم می‌شدند که با توجه به قانون تصویب شده حکم اعدام درباره آنها اجرا نشد.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 1-10-1393, 12:59

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
تلگرام
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی