به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 7 مرداد 1400

افزایش فقر در اراضی اشغالی فلسطین

به گزارش گروه بینالملل خبرگزاری فارس، بنیاد خیریه «لاتت» در گزارش سالانه خود گزارش داد که فقر در اراضی اشغالی بیشتر شده و فقرا خروج از چرخه فقر را به شدت دشوار یافتهاند.

به نوشته روزنامه «جروزالمپست»، طبق یافتههای این بنیاد خیریه، 2 میلیون و 546 هزار نفر فقیر در اراضی اشغالی زندگی میکنند که این میزان 31.6 درصد از جمعیت رژیم صهیونیستی را تشکیل میدهد. از این تعداد، 1 میلیون و 613 هزار نفر بزرگسال و 932 هزار نفر کودک هستند.

به نوشته این روزنامه، ارقام ذکر شده در این گزارش، متفاوت از تصویری است که موسسه بیمه ملی رژیم صهیونیستی هفته گذشته ترسیم و اعلام کرد نرخ فقر در اسرائیل رو به کاهش است. بر اساس گزارش

موسسه بیمه ملی، در سال 2013 صرفا 1 میلیون و 658 هزار نفر در فقر زندگی میکردند که در میان آنها، حدود 756 هزار کودک وجود داشته که با توجه به این گزارش، میزان فقر از 23.5 درصد در سال 2012 به 21.8 درصد در سال 2013 کاهش داشته است.

بر اساس این گزارش، 10 سال است که بنیاد خیریه «لاتت» سالانه درباره فقر در اراضی اشغالی تحقیقاتی انجام میدهد که نسبت به تحقیق سالانه موسسه بیمه ملی تصویر دقیقتری ارائه میدهد.

«اران وینتراب» و «گیلس دارمون» مدیر اجرایی و رئیس بنیاد لاتت امروز (دوشنبه) در بیانیهای اظهار داشت:« انتخابات پیشرو آخرین فرصت است که تصمیم بگیریم آیا تانکهای بیشتری خریداری خواهیم کرد یا کودکان را از فقر نجات خواهیم داد. آیا ما نگران آینده جامعه اسرائیلی خواهیم بود یا صرفا نگران حفظ مرزهای آن خواهیم بود».

بر اساس گزارش بنیاد لاتت، در سال 2014 از هر سه کودک یک نفر آنها در فقر به سر میبرد و یک چهارم کودکان،  در هر ماه، شبهایی را گرسنه سر میکنند. 65 درصد کودکان نیز در مدرسه غذای گرم دریافت نمیکنند. یک سوم کودکان نیز برای کمک مالی به خانوادههای خود وادار به کار کردن میشوند. سال جاری نیز 27 درصد کودکان از رفتن به مدرسه باز ماندهاند.

در بخش دیگری از این گزارش آمده، 32 درصد کودکان فقیر در سال 2014 مجبور شدهاند به پرورشگاه بروند که این میزان در سال 2013، 22 درصد بوده است.

انتهای پیام/م

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 1-10-1393, 12:59

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
تلگرام
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی