به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 7 مرداد 1400

زوددویچه: ماموران سیا به راحتی در مرزهای اروپایی تردد می‌کنند

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، کارکنان سازمان جاسوسی آمریکا (سیا)  می‌توانند به راحتی از مرزهای اروپایی عبور کنند. این اطلاعات را یکی از شبکه‌های رادیویی آلمان و روزنامه «زوددویچه» اعلام کردند. بنابر این اخبار، با وجودی تدابیر امنیتی قوی که در مرزهای اروپایی وجود دارد اما کارکنان سیا می‌توانند با اطلاعات جعلی در مرزها تردد کنند.

هر 2 منبع آلمانی منبع اطلاعات خود را اطلاعات محرمانه‌ سرویس‌های امنیتی آمریکا در سال 2012 اعلام کردند و پایگاه ویکی‌لیکس هم آنها را منتشر کرده است. بنابر این اسناد، ماموران اطلاعاتی برای تردد از مرزهای محدوده شنگن، با مشکلات اندکی مواجه می‌شوند. در این مرزها تمرکز نظارت بر ورود مهاجران غیرقانونی و اقدامات جنایی است و توجهی به جاسوسی‌ها نمی‌شود. از این رو هویت جعلی ماموران اطلاعتی معمولا افشا نمی‌شود.

آمریکایی‌ها هم متوجه شده‌اند که سیستم اطلاعاتی شنگن (SIS) هم برای ثبت افرادی که قبلا وارد منطقه شنگن شده‌اند و آنهایی که هم‌اکنون در این ناحیه حضور دارند، کارایی ندارد و فقط می‌توان به وسیله آن افراد و اجناسی که گم شده‌اند را پیدا کرد.

مدتی است که افشای جاسوسی‌های گسترده آمریکا از دیگر کشورها، حساسیت رسانه‌ها را درباره ابعاد فعالیت‌های جاسوسی این کشور به دنبال داشته است. در این بین کشورهای اروپایی به ویژه آلمان یکی از اهداف مهم جاسوسی آمریکایی‌ها بوده اند.

انتهای‌پیام/

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 1-10-1393, 12:59

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
تلگرام
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی