به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 14 مرداد 1400

آمریکا بزرگ‌ترین نسل‌کش‌ تاریخ است

به گزارش خبرنگار دفتر منطقهای خبرگزاری فارس در آمریکای لاتین به نقل از «ایویان»، جبهه «فرانسیسکو دِمیراندا» که از جنبشهای اجتماعی و سیاسی طرفدار روند سوسیالیستی در ونزوئلا تشکیل شده، روز یکشنبه در بیانیهای تحت عنوان «رد و انکار» علیه تهاجمات و تحریمهای تحمیل شده از سوی ایالات متحده آمریکا ارسال کرد.

در متن بیانیه مذکور آمده است: تحریمهای مداخلهجویانه که احتمالا به بهانه دفاع از حقوق بشر صورت گرفتهاند، فاقد هر گونه ارزش اخلاقی هستند، بنابراین دولت واشنگتن یکی از بزرگترین نسلکشهای تاریخ به حساب میآید.

این جبهه ونزوئلایی همچنین تصریح کرد: آمریکا به بهانه سلاحهای بیولوژیکی و کشتار جمعی به عراق حمله کرد و بیش از یک میلیون کشته در آنجا بر جای گذاشت.

جبهه «فرانسیسکو دِمیراندا» در بیانیه مذکور با طرح این سئوال که آمریکا کدامین حقوق بشر را به رخ میکشد؟ آورده است: این کشور چگونه ادعا میکند دموکراتیکترین کشور دنیاست در حالی که نمیتواند از مردم آمریکایی – آفریقایی تبار خود در مقابل موج عظیم تبعیض نژادی محافظت کند؟

اعضای این حزب همچنین سیاست خارجی آمریکا را که بر پایه درگیریهای خونین، اقدامات نسلکشی، مداخله و استعمارگری جدید عمل میکند و حاکمیت و خودمختاری ملتها را همانند آنچه در فلسطین در حال وقوع میباشد مورد نقض قرار میدهد محکوم کردند.

این بیانیه میافزاید: کاخ سفید اقدامات خشونتآمیزی که در اوایل سال جاری میلادی توسط گروههای افراطی حزب راست و اپوزیسیون ونزوئلا انجام شد و بیش از 40 کشته و 800 زخمی بر جای گذاشت را حمایت و از لحاظ مالی تامین کرده است.

در ادامه این بیانیه آمده است: در حال حاضر نیز آمریکا سعی دارد اذهان عمومی را با تحریمهای بیفایده علیه ونزوئلا منحرف کند، در حالی که خود به طور گستردهای حقوق بشر را در سطح بینالملل نقض میکنند.

جبهه «فرانسیسکو دِمیراندا» در 29 ژوئن سال 2003 (8 تیر 1382) به پیشنهاد «هوگو چاوز» رئیسجمهور فقید ونزوئلا و «فیدل کاسترو روس» رهبر تاریخی انقلاب کوبا در «هاوانا» پایتخت این کشور تاسیس شد.

از اهداف اصلی این سازمان در حال حاضر میتوان به ریشهکن کردن فقر در تمامی مظاهر آن و ارتقا سطح برابری اجتماعی در ونزوئلا اشاره کرد که در صفحه اینترنتی خود نیز از آن سخن به میان آوردهاند.

«باراک اوباما» رئیسجمهور آمریکا هفته گذشته قانونی را تصویب کرده که مجلس سنای این کشور پیشنهاد داده بود و به موجب آن، داراییهای و حسابهای بانکی مقامات ونزوئلا در این کشور توقیف و صدور روادید برای آنان نیز ممنوع میشود.

انتهای پیام/

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 1-10-1393, 12:59

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
تلگرام
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی