به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 12 مرداد 1400

مهلت شرکت در پنجمین «جشنواره داستان کوتاهِ کوتاه پایداری» تمدید شد

به گزارش خبرگزاری فارس، رضا حاجی آبادی رییس ستاد  پنجمین «جشنواره داستان کوتاهِ کوتاه پایداری» در خصوص تمدید مهلت شرکت در جشنواره افزود: مهلت ارسال آثار به این جشنواره تا 30 آذرماه بودکه  این فرصت تا 20 دیماه تمدید شد.

وی در خصوص دلایل این تمدید با اشاره به  عدم  حمایت از جشنواره توسط نهادهای متولی فرهنگ و فرهنگ پایداری افزود: انتشارات هزاره ققنوس از سال 1389 تاکنون این جشنواره را برگزار می‌کند اما در برخی دوره‌ها مثل همین دوره  عدم حمایت سازمان‌ها و نهادهای متولی امر از این جشنواره خصوصی حوزه ادب پایداری شاهد کاهش تعداد آثار ارسالی بدلیل  عدم توان  برای اطلاع رسانی مناسب بوده ایم.

حاجی آبادی  یاد آور شد:علاقه‌مندان به شرکت در پنجمین«جشنواره داستان کوتاهِ کوتاه پایداری»تا ساعت 24 روز شنبه  20 دیماه  مهلت دارند که آثار خود را به شماره 0210000365 پیامک کنند.

حاجی‌آبادی در پایان با اشار به جایزه 5 و 3 و 2 میلیون ریالی که به  نفرات اول تا سوم اهدا می شود گفت: این جشنواره ملی به همت  انتشارات هزاره ققنوس، از ناشران خصوصی حوزه ادب پایداری و نیز انتشارات سفیر اردهال و با مشارکت شهرداری تهران ،‌ شرکت پیام افزار پیک آسا و همراه اول  پنجمین سال پیاپی  است که  برگزار می‌شود.

انتهای پیام/و

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 1-10-1393, 12:59

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
تلگرام
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی