به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 7 مرداد 1400

شنگول و منگول هنوز هم بین بچه‌ها مشتری دارد

به گزارش خبرگزاری فارس، کتاب «شنگول و منگول» از مجموعه کتابهای کودکان است و امروز کمتر کسی هست که داستان این کتاب را نشنیده و یا نخوانده باشد.

کتاب «شنگول و منگول» همان داستان معروف بز زنگوله پا است که سه فرزند به نامهای و شنگول و منگول و حبّة انگور دارد. بز زنگوله پا روزها به صحرا میرفت، علفهای سبز و تازه میخورد و وقتی پستانهایش پر از شیر میشد به خانهاش برمی گشت و به بچههایش شیر میداد. نزدیک خانه آنها یک گرگ بدجنس زندگی میکرد. گرگ دشمن بز و بچههایش بود و هر روز دندانهایش را برای خوردن آنها تیز میکرد و منتظر بود یک روز شنگول و منگول و حبه انگور را تنها پیدا کند و هر سه را یک دفعه بخورد تا اینکه یک روز گرگ در نبود بز زنگوله پا به خانه آنها حمله میکند و ...

داستان کتاب «شنگول و منگول»، با همه سادگی، بسیار نکته آموز است و کودک با هم ذات پنداری خود درس زندگی را از دل داستان میآموزد و میتواند از نکات تربیتی و آموزشی آن نهایت استفاده را ببرد. این کتاب با زبان کودکانه قصه ای شیرین را بیان میکند که میشود گفت یکی از مشهورترین قصههای دوران کودکی هر فردی محسوب میشود و اساسا شنیدن این داستان زیبا میتواند هر فردی را به دوران کودکی خود ببرد.

یکی از ویژگی های این کتاب تصاویر زیبایی است که هم راستا با داستان به تصویر کشیده شده است. ظرافت این تصاویر به حدی است که حتی کودکان با دیدن تصاویر هم میتوانند به موضوع داستان پی برده و با آن ارتباط برقرار کنند.

چاپ چهارم کتاب «شنگول و منگول» در 23 صفحه مصور و شمارگان هزار نسخه و با قیمت 3هزار تومان از سوی انتشارات سروش برای کودکان منتشر شده است.

علاقهمندان برای تهیه کتاب به صورت تک جلدی و کلی به فروشگاه مطهری سروش به نشانی خیابان مطهری، نرسیده به خیابان مفتح، جنب ساختمان سروش، تلفن 88310610-021 یا به فروشگاه مرکزی سروش (ترنجستان سروش) به نشانی خیابان انقلاب، بعد از تقاطع ابوریحان، بین خیابان وصال و فلسطین، فروشگاه ترنجستان سروش، تلفن 66493620-021 مراجعه کنند.

همچنین مرکز پخش پکتا (نماینده انحصاری پخش آثار انتشارات سروش) به نشانی: خیابان انقلاب، بعد از تقاطع ابوریحان، بین خیابان وصال و فلسطین، جنب فروشگاه ترنجستان سروش، تلفن 66973203 ( 20 خط) آماده عرضه کلی و جزئی این کتاب به علاقهمندان است.

فروش اینترنتی کتاب نیز از طریق سایت انتشارات سروش به نشانی: http://soroushpublishingco.ir  امکان پذیر است.

انتهای پیام/و

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 1-10-1393, 12:59

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
تلگرام
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی