به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 15 آذر 1400

بازسازی درگیری هوایی خلبانان اف14 ایران با عراق در «نبرد تامکت‌ها»

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس، مستند «نبرد تامکت‌ها» بر اساس گفته‌های حدود 35 نفر از خلبانان هوانیروز تهیه شده و بینندگان در خلال صحبتهای این افراد که خود از قهرمانان هشت سال دفاع از حریم هوایی کشور بوده اند، صحنه های بازسازی شده این نبردها را مشاهده می کنند.

بازسازی درگیری هوایی خلبانان F14 جمهوری اسلامی ایران با خلبانان عراقی در دفاع از حریم هوایی خارک، اصفهان و تهران از جمله بخش‌های مستند «نبرد تامکت‌ها» است.

برخی از صحنه های درگیری خلبانان با جنگنده های عراقی به دلیل نبود فیلم آرشیوی مربوط به آن و عدم امکان بازسازی صحنه های انفجار هواپیما، بصورت انیمیش بازسازی شده است.

در «نبرد تامکت‌ها» مهدی حسین شناس به عنوان نویسنده، سالار بی باک تهیه کننده و محمد شکیبانیا نیز کارگردانی این مجموعه مستند را برعهده داشته است. فیلمبرداری این مستند هم بر عهده مرتضی پایه شناس و امیر مهدی نژاد نیک بوده و مهدی جبین شناس کار تدوین و انیماتوری مستند «نبرد تامکت‌ها» را انجام داده است.

این مستند امشب ساعت 18 و در قالب «شبهای مستند» از شبکه مستند سیما پخش می شود و سپس با حضور سعید قطبی زاده و کارگردان نقد و بررسی خواهد شد.

انتهای پیام/

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 1-10-1393, 12:59

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
موبایل
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی