به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 12 مرداد 1400

بیش از 4 هزار فعال قرآنی از مزایای بیمه تکمیلی بهره‌مند می‌شوند

«حسن محمدی» مدیر عامل اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت کشور در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری فارس اظهار داشت: با توجه به قطع شدن بیمه فعالان قرآنی از سال گذشته و قول وزیر ارشاد برای تأسیس صندوق حمایت از فعالان قرآنی تاکنون جلسه‌ای برای تشکیل این صندوق برگزار نشده است.

وی درباره ثبت‌نام بیمه تکمیلی فعالان قرآنی که در هفته‌های اخیر صورت گرفت، افزود: با رایزنی‌هایی که با مدیر عامل صندوق حمایت از هنرمندان داشتیم ثبت‌نام بیمه تکمیلی فعالان قرآنی عضو صندوق حمایت از هنرمندان از طریق سایت اتقان صورت گرفت که بر اساس آن 4 هزار و 386 نفر در مدت تعیین شده اقدام به ثبت‌نام کردند.

محمدی با بیان اینکه زمان پایان بیشتر بیمه‌های تکمیلی تا اردیبهشت‌ماه هستند، گفت: با توجه به اینکه 5 ماه تا اردیبهشت ماه فرصت داریم ما به جای مبلغ بیمه تکمیلی سالانه که 236 هزار تومان است مبلغی کمتر از 100 هزار تومان در نظر گرفتیم.

مدیر عامل اتحادیه تشکل‌های قرآنی با اشاره به اینکه بیمه تکمیلی فعالان قرآنی از امروز اول دی‌ماه قابل استفاده است، افزود: این بیمه تکمیلی تا اردیبهشت‌ماه محاسبه شده است که با توجه به قول مسئولان امیدواریم تا پایان مهلت این بیمه تکمیلی صندوق حمایت از فعالان قرآنی تشکیل شده و شروع به عضو‌گیری کند.

انتهای پیام/و

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 1-10-1393, 12:59

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
تلگرام
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی