به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 14 مرداد 1400

مسئول روابط عمومی انجمن کلیوی زنجان خبر داد: مشاوره‌های روانشناسی انجمن کلیوی زنجان روزانه شد

مسئول روابط عمومی انجمن کلیوی زنجان، گفت: بیماران کلیوی در صورت نیاز به مشاوره‌های پزشکی، مددکاری و حقوقی نیز می‌توانند با هماهنگی قبلی با شماره تلفن ۳۳۴۱۱۲۰۳ واحد مشاوره، از خدمات مشاوره‌ای در این زمینه‌ها بهره‌مند شوند.

به گزارش خبرنگا رایلنا از زنجان، مسئول روابط عمومی انجمن کلیوی زنجان، امروز دوشنبه (۱دی) با اعلام این خبر گفت: بر اساس اهمیت بررسی وضعیت روحی، روانی، درمانی و داروئی بیماران کلیوی تحت پوشش و خانواده آنان، مشاوره‌های روان‌شناسی و بیماری‌های کلیه با حضور مشاوران و کار‌شناسان ذیصلاح در دفتر مرکزی انجمن کلیوی زنجان واقع در شهرک آزادگان، انتهای خیابان فروردین به صورت روزانه در ساعات اداری آماده ارائه خدمات مشاوره‌ای در زمینه‌های فوق است.

مسئول روابط عمومی انجمن کلیوی زنجان، گفت: بیماران و خانواده آنان برای دسترسی به موقع و در مواقع ضرورت به مشاوران، می‌توانند در ساعات اداری با فراغت خاطر مسائل و مشکلات خود را با کار‌شناسان این انجمن در میان بگذارند.

مسئول روابط عمومی انجمن کلیوی زنجان یدآور شد: بیماران کلیوی در صورت نیاز به مشاوره‌های پزشکی، مددکاری و حقوقی نیز می‌توانند با هماهنگی قبلی با شماره تلفن ۳۳۴۱۱۲۰۳ واحد مشاوره، از خدمات مشاوره‌ای در این زمینه‌ها بهره‌مند شوند.

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایلنا

تاریخ : 1-10-1393, 12:57

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
تلگرام
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی