به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 2 مرداد 1400

مدیر عامل سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان: ارسال بیش از 500 اثر در مسابقه سفینةالنجاة کاشان

مدیرعامل سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان، از ارسال 552 اثر در سه بخش عکس، فیلم و خاطره درمسابقه "سفینه ‌النجاة خبر داد.

مهدی نادعلی  در گفتگو با خبرنگار ایلنا در کاشان، با اعلام این مطلب اظهار داشت: فراخوان مسابقه فرهنگی هنری "سفینه النجاة" همزمان با ماه محرم به همت فرهنگسرای معراج سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان در قالب پوستر، بروشور و بنر از 24مهر ماه اعلام شد و آخرین مهلت برای تحویل آثار تا دوم آذر ماه که به دلیل مراجعه متقاضیان، این مهلت یک هفته دیگر نیز تمدید شد.

وی، ضمن یاد آوری ارسال 552 اثر در سه بخش (عکس، فیلم و خاطره) طی این مدت مشخص شده که بیانگر ظرفیت هنری و فرهنگی منطقه است، افزود: با بررسی نقاط ضعف و قوت نخستین دوره مسابقه "سفینه النجاه" و با برنامه ریزی های صورت گرفته امید است تا این مسابقه با کیفیت بهترو گستره بیشتری در سال آینده انجام شود.

به گفته مدیرعامل سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان، نظر به متفاوت بودن میزان توانایی و آگاهی هنری شرکت کنندگان و نزدیکی رقابت در بسیاری از آثار، به منظور رعایت عدالت بیشتر، داوری آثار ارسالی به دبیرخانه مسابقه، در بخش عکس و فیلم توسط آقایان رضا برجی و حسن غفاری از عکاسان و مستندسازان حرفه ای کشور و از داوران مطرح در جشنواره های کشوری و در بخش خاطره زکریا هاشمی از اساتید دانشگاه تهران و نویسنده و منتقد برجسته کشورو مدیر خانه فرهنگ حر تهران انجام گرفته است.

نادعلی، ضمن اشاره به اینکه هنر زینتی گرانبها است که بر پیکره دانش و آگاهی می‌نشیند و آن رادلنشین‌تر می‌سازد، گفت: فرهنگسرای معراج سازمان رفاهی تفریحی کاشان نیز درعرصه اعتلای هنر آیینی در صدد برآمد با استفاده ازقالب‌هایی نظیر "عکس"، "فیلم" و "خاطره" دریچه‌ای جدید را به روی مخاطبان هنر متعهد بگشاید و با حرکتی به نام "سفینةالنجاة" عبارت "ان‌الحسین مصباح ‌الهدی و سفینة النجاة" را دوباره به خاطرمان آورد.

وی، معرفی مصادیق فریضه فراموش شده امر به معروف و نهی از منکر به جامعه و تشویق و ایجاد انگیزه در هنرمندان برای تولید آثار فرهنگی و هنری با مفاهیم دینی و ارزشی را از جمله اهداف این مسابقه برشمرد.

مدیر عامل سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان در پایان تصریح کرد: نفرات برگزیده مسابقه فرهنگی هنری "سفینه النجاة" طی مراسمی، دوشنبه شب، همزمان با شب شهادت امام رضا(ع) درحسینیه طوق شیخ رضا معرفی و تقدیر می‌شوند.

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایلنا

تاریخ : 1-10-1393, 12:57

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
تلگرام
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی