به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 6 آذر 1400

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی زنجان خبر داد: تمدید مهلت ثبت‌نام آزمون ارشد و دکترای دانشگاه آزاد اسلامی زنجان

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی زنجان گفت: دانشجویانی که اکنون در سال آخر کارشناسی هستند می‌توانند برای آزمون ارشد و دانشجویانی در سال آخر کارشناسی ارشد هستند، می‌توانند برای آزمون دکتری ثبت نام کنند اما ارائه مدرک فارغ‌التحصیلی در مقطع فعلی در زمان ثبت‌نام ضروری است.

به گزارش ایلنا از زنجان به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی زنجان، علی اکبرشیوخی، امروز دوشنبه (1دی) با اعلام این خبراظهار داشت: مهلت ثبت‌نام این دو آزمون تا 30 آذرماه سال جاری تعیین شده بود اما با توجه به تعطیلات هفته جاری، این مهلت تمدید شد.

شیوخی در مورد زمان برگزاری آزمون دکترای دانشگاه آزاد اسلامی اظهار کرد: تاریخ آزمون دکتری دهم بهمن‌ماه است.

وی اضافه کرد: دانشگاه آزاد اسلامی زنجان در 14 رشته دکترای تخصصی و 34 رشته کارشناسی ارشد برای سال تحصیلی 95-1394 دانشجو پذیرش خواهد کرد.

شیوخی , با بیان اینکه داوطلبانی که سال گذشته در این آزمون ها پذیرفته شده‌اند، هم می‌توانند مجدد ثبت نام کنند، افزود: در ثبت نام دانشگاه آزاد محرومیت وجود ندارد، دانشجویانی که سال گذشته در این آزمون‌ها پذیرفته شده‌اند اما به هر دلیلی ثبت‌نام نکرده‌اند، از ثبت نام آزمون امسال محروم نمی‌شوند حتی افرادی که اکنون شاغل به تحصیل هستند هم می‌توانند در این آزمون‌ها ثبت نام کنند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی زنجان ادامه داد: دانشجویانی که اکنون در سال آخر کارشناسی هستند می‌توانند برای آزمون ارشد و دانشجویانی در سال آخر کارشناسی ارشد هستند می‌توانند برای آزمون دکتری ثبت نام کنند اما ارائه مدرک فارغ‌التحصیلی در مقطع فعلی در زمان ثبت‌نام ضروری است.

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایلنا

تاریخ : 1-10-1393, 12:57

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
موبایل
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی