به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 14 مرداد 1400

ارزش‌های وقف رسانه‌‌ای شود

به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان، محمدتقی قدس پیش از ظهر امروز در نشست هماندیشی کارکردهای وقف و لزوم همکاری رسانهها در این بخش اظهار کرد: قطعاً با استفاده از ظرفیت رسانهها و ترویج پیامدهای سنت حسنه وقف، میتوان مردم را به این کار خیر تشویق کرد.

وی افزود: ما حاضریم برای گسترش و ترویج فرهنگ خداپسندانه وقف تفاهمنامه را با ادارهکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان امضا کنیم تا بتوانیم در راستای اهداف سازمان اوقاف و امور خیریه تحول بزرگی در زمینه فرهنگ وقف استان سمنان ایجاد کنیم.

قدس تصریح کرد: یکی از مصادیق آیه «نون و القلم و ما یسطرون» یعنی اینکه ما اصحاب رسانه هستیم و با آنچه که در اختیار داریم، باید در راستای تبیین اهداف نظام جمهوری اسلامی، مردم را در حوزه اطلاعرسانی به درستی هدایت کنیم.

رئیس انجمن خبرنگاران استان سمنان افزود: قطعاً میتوانیم با استفاده از ظرفیت وقف، بخشی از مطبوعات، کتابها و ... را برای اطلاعرسانی دقیق مردم وقف کنیم.

قدس بیان کرد: امام خمینی (ع) فرمودند که مطبوعات باید مدرسه سیار باشند و امروز مقام معظم رهبری نیز میگویند برای پیشرفت یک نظام مردمی، باید مردم در کم و کیف امور کشور با خبر باشند که این اهمیت رسانه را در نظام جمهوری اسلامی ایران تبیین میکند.

رئیس انجمن خبرنگاران استان سمنان ادامه داد: رسانهها به عنوان یک ابزار مناسب آگاهی بخش، میتوانند در زمینه فرهنگ وقف روشنگریهای لازم را انجام دهند.

وی با بیان اینکه وظیفه رسانهها در این حوزه بر این است که نیازهای جامعه را به اطلاع مسئولان مربوطه برسانند تا تصمیمهای درستی را در آن زمینه اتخاد کنند، گفت: قطعاً ما باید مسئولان را به خوبی کمک کنیم تا جامعه را به درستی رصد کنند و با توجه به اهدافشان تصمیمهای صحیح را بگیرند.

قدس اظهار کرد: ادارهکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان باید بسترهای لازم برای فعالیت بیشتر رسانهها در زمینه فرهنگسازی وقف را ایجاد کنند و رسانهها مساعدتهای لازم را انجام دهند.

انتهای پیام/2249/ی30

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 1-10-1393, 12:54

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
تلگرام
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی