به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 14 مرداد 1400

مهلت ارسال مقاله‌های تخصصی بافت فرسوده تا پایان دی تمدید شد

به گزارش خبرگزاری فارس از جنوب استان تهران، منصور کتانباف پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه آخرین مهلت ارسال آثار تا پایان آذر اعلام شده بود، اظهار کرد: با توجه به استقبال فرهیختگان و نخبگان علمی و بهمنظور فراهم آوردن زمینه حضور علاقمندان در این گردهمایی، مهلت ارسال مقالهها تا 30 دی ماه تمدید شد.

وی ورود جامعه نخبه و پژوهشگر به عرصه نوسازی بافت فرسوده را از مهمترین اهداف برپایی این گردهمایی برشمرد و اظهار داشت: خبرنگاران نیز برای شرکت در بخش جانبی این گردهمایی با عنوان «رسانه و بافت فرسوده شهری» تا دهم بهمن مهلت ارسال برای آثار خود را دارند.

شهردار منطقه 20 نقش مدیریت، ابعاد اجتماعی، اقتصاد، چالشها و فرصتها، منابع و موانع زیست محیطی، راه کارهای رویارویی با ابعاد حقوقی نوسازی بافتهای فرسوده شهری را از جمله هشت محور مقالات ارسالی عنوان کرد.

کتانباف با اشاره به اینکه ارسال فایل آثار مکتوب بهصورت word، pdf آثار تصویری و صوتی بهصورت لوح فشرده به دبیرخانه جشنواره الزامی است، گفت: پژوهشگران علاقمند برای کسب اطلاعات بیشتر و قالب بندی مقالات میتوانند به سایت region20.tehran.ir مراجعه کنند و یا با شماره 55937634 تماس بگیرند.

انتهای پیام/2462/الف

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 1-10-1393, 12:54

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
تلگرام
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی