به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 7 مرداد 1400

50 رأس دام در برخورد با قطار تلف شدند

علی آقاجاننیا معلم امروز در گفتوگو با خبرنگار فارس در قزوین اظهار کرد: طی تماس تلفنی کلانتری شهر بیدستان در روز شنبه مبنی بر برخورد قطار با حدود 50 رأس گوسفند و بز در حوالی شهر بیدستان و تلف شدن احشام مزبور، اقدامات اولیه و تشکیل اکیپهای بازرسی بهداشتی صورت گرفت.

وی ادامه داد: با هماهنگیهای بهعمل آمده با فرمانداری، شهرداری و نیروی انتظامی شهر بیدستان دو اکیپ دامپزشکی به محل حادثه اعزام شده و در بازدید اولیه برآوردهای لازم برای ضدعفونی منطقه و جمعآوری و دفن لاشههای گوسفند و بز تلف شده صورت گرفت.

آقاجاننیا معلم بیان کرد: به دلیل خطر انتشار سریع آلودگی در منطقه و همچنین دریدن لاشهها توسط حیوانات ولگرد (سگ و روباه، گرگ و غیره) سریعاً نسبت به هماهنگی با فرماندهی نیروی انتظامی شهر بیدستان و نماینده دادگستری شهر محمدیه اقدام شده و کارشناسان این اداره به محل حادثه اعزام شدند.

این مسئول اضافه کرد: پس از تنظیم صورتجلسه اولیه با هماهنگیهای صورت پذیرفته با قاضی کشیک، نسبت به اخذ دستور قضایی مبنی بر دفن لاشهها صورت پذیرفت.

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان البرز خاطرنشان کرد: با همکاری شهرداری بیدستان امکانات لازم (اعم از لودر، آهک، دستگاههای سمپاش) برای دفن و ضدعفونی منطقه به محل اعزام شده و اقدامات بهداشتی به منظور جمعآوری و دفن لاشهها صورت گرفت و ضدعفونی منطقه توسط اکیپهای دامپزشکی انجام شد.

انتهای پیام/2667/ی20

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 1-10-1393, 12:54

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
تلگرام
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی