به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 7 مرداد 1400

رقابت تکواندوکاران قم برای اعزام به رقابت‌های برون‌مرزی سال 2015

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، مدالهای با ارزشی که تکواندوکاران قم از مسابقات قهرمانی کشور در ردههای سنی نوجوانان و بزرگسالان کسب کردند یک بار دیگر جامعه ورزش قم و خانواده تکواندو را به بازگشت چهرههای شاخص تکواندو قم به تیمهای ملی اعزامی به میادین برونمرزی معتبر امیدوار کرد.

بعد از سال 2006 که سیدمحمد رفیعی در رده سنی نوجوانان عضو تیم ملی کشورمان بود و به رقابتهای قهرمانی جهان در کشور ویتنام اعزام شد دیگر هیچ تکواندوکاری از قم شانس حضور در مسابقات جهانی رشته تکواندو را به دست نیاورده است.

همچنین بعد از محمدرضا حیدری که در سال 2009 عضو تیم ملی تکواندو رده سنی نوجوانان کشورمان بود و به رقابتهای قهرمانی غرب آسیا اعزام شد و با کسب مدال نقره بازگشت، دیگر هیچ تکواندوکار قمی در مسابقات قهرمانی آسیا حضور پیدا نکرده است.

البته در این سالها همین دو چهره ارزشمند تکواندو قم یعنی سیدمحمد رفیعی و محمدرضا حیدری بارها در ترکیب تیمهای ملی و باشگاهی کشورمان به رقابتهای مختلف اعم از دانشجویان آسیا و میادین بینالمللی اعزام شده و مدالهای رنگارنگی کسب کردهاند.

اکنون نیز با توجه به اینکه رقابتهای مهم برونمرزی در آستانه سال جدید میلادی پیش روی تکواندوکاران ردههای سنی مختلف کشورمان قرار دارد، به همین خاطر مسابقات انتخابی تیم ملی برای شناخت برترینها برای حضور در اردوی تیم ملی برگزار میشود.

با برنامهریزی فدراسیون تکواندو کشورمان نخستین مرحله رقابتهای انتخابی تیم ملی تکواندوی رده سنی بزرگسالان، روز چهارشنبه سوم دی ماه برگزار خواهد شد و منتخبین جواز حضور در دومین مرحله انتخابی تیم ملی را کسب خواهند کرد.

پس از برگزاری رقابتهای تکواندو قهرمانی کشور و مسابقات آزاد کشور در ردههای سنی جوانان و بزرگسالان، نخستین مرحله انتخابی تیم ملی تکواندوی مردان برای روز چهارشنبه سوم دی ماه به میزبانی خانه تکواندو تهران برنامهریزی شده است.

قرار است با پایان این مسابقات نفرات اول تا سوم مشترک هر وزن و منتخبین کادر فنی، جواز حضور در مرحله دوم انتخابی تیم ملی را بدست بیاورند، ضمن اینکه با تصمیم کادر فنی تکواندوکارانی که شرایط مورد نظر فدراسیون را دارند میتوانند در مرحله نخست انتخابی تیم ملی تکواندو حضور داشته باشند.

بر این اساس مدال آوران تمام تورنمنتهای بین المللی سال 2014 در ردههای سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان، ورزشکاران مدالآور آخرین دوره جام باشگاههای آسیا و جام فجر در اسفند ماه سال قبل و مسابقات سیزم که در مردادماه سال جاری برگزار شد میتوانند در انتخابی تیم ملی حضور یابند.

همچنین دارنده مدال از مسابقات قهرمانی کشور جوانان و بزرگسالان کشور در سال جاری و مدال آوران و منتخبین کادر فنی در مسابقات آزاد جوانان و بزرگسالان سال 1393 کشور که به میزبانی خانه تکواندو تهران به انجام رسید در این انتخابی به میدان میروند.

انتهای پیام/78002/خ30

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 1-10-1393, 12:54

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
تلگرام
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی