به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 7 مرداد 1400

ادارات دماوند برنامه‌های خود را بر اساس سند چشم‌انداز تدوین کنند

به گزارش خبرگزاری فارس از دماوند، مجید صفری پیش از ظهر امروز در نشست کارگروه گردشگری شهرستان دماوند در سالن اجتماعات این فرمانداری اظهار داشت: بر اساس تأکیداتی که فرماندار شهرستان دماوند داشتند، به دنبال تهیه سند آمایش و گرایش گردشگری شهرستان دماوند هستیم و اعتبار آن با پیگیریهای صورت گرفته، تخصیص پیدا کرده است.

وی افزود: طی نشستهای مختلف قرار شده است تا همه دستگاهها و نهادهای شهرستان دماوند به صورت کتبی برنامههای خود را بر اساس سند چشمانداز اعلام کنند.

معاون برنامهریزی و اداری مالی فرماندار شهرستان دماوند با بیان اینکه اگر برنامهای برای آینده خود نداشته باشیم، نمیتوانیم به نتیجه مطلوبی در کارهای مختلف دست پیدا کنیم، گفت: در بحث برگزاری نشست کارگروهها، تمام برنامههای این نشستها را بر عهده دستگاهها مربوطه گذاشتیم؛ به عنوان مثال پیگیری کارهای کارگروه گردشگری شهرستان دماوند را به اداره میراث فرهنگی، صنایعدستی و گردشگری این شهرستان واگذار کردیم.

صفری تصریح کرد: در این زمینه فرمانداری شهرستان دماوند تنها بر این کارگروهها نظارت دارد و مسائل بین دستگاههای مختلف را پیگیری و هماهنگ میکند.

وی با بیان اینکه سعی کردیم با این رویکرد دستگاهها را درگیر مسائل در ارتباط با خود کنیم، ادامه داد: بعضی از کارها تخصصی به حساب میآید و باید توسط دستگاههایی که با آن در ارتباط است، بررسی و پیگیری شود.

معاون برنامهریزی و اداری مالی فرماندار شهرستان دماوند تأکید کرد: همچنین در این زمینه درصدد هستیم تا از امکانات دستگاهها استفاده کنیم؛ امیدواریم بتوانیم در کارگروههای مختلف شهرستان دماوند از مدیران کل استانی مربوطه نیز دعوت کنیم تا تعامل بیشتری بین مدیران شهرستان و استانی صورت گیرد.

انتهای پیام/67015/خ30

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 1-10-1393, 12:54

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
تلگرام
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی