به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 15 آذر 1400

انعکاس حال و هوای حرم رضوی توسط 40 شبکه رادیویی و تلویزیونی

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد به نقل از ستاد خبری ویژه برنامههای دهه آخر صفر آستان قدس رضوی، سید احمد هاشمآبادی اظهار کرد: انعکاس برنامههای حرم مطهر رضوی در ایام شهادت حضرت رضا(ع) در 6 بخش و با حضور شبکههای مختلف درون مرزی و برون مرزی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، شبکه خبر، اتحادیه رادیو و تلویزیونهای اسلامی، شبکههای استانی و شبکههای رادیویی برنامهریزی شده است.

وی با بیان اینکه 200 نفر از اصحاب رسانه ملی در این ایام برنامههای حرم مطهر رضوی را پوشش میدهند، افزود: مجموع شبکههای درون مرزی و برون مرزی حاضر در حرم مطهر رضوی شامل شبکههای یک، 2، 3، تهران، جامجم، قرآن، شما، 5 شبکه وابسته به معاونت برونمرزی شامل شبکه الکوثر، پرس تیوی، العالم ، سحر و هیسپان تیوی، 13 شبکه وابسته به اتحادیه رادیو و تلویزیونهای اسلامی، 6 شبکه رادیویی، شبکه جهانی خبر و شبکه استانی خراسان رضوی است.

وی اضافه کرد: شبکههای الاشراق، ولایت، ثامن، الصراط، کربلا، الاهواز، هدهدفارسی، هدهدعربی، المعارف، الغدیر، تمدن و ON4 ترکیه نیز از سوی اتحادیه رادیو و تلویزیونهای اسلامی برنامههای این ایام در بارگاه منور رضوی را منعکس کردند.

هاشمآبادی با اشاره به فعالیتهای اداره کل روابط عمومی آستان قدس رضوی در این ایام از جمله انجام نظرسنجی از زائران با هدف ارتقای سطح ارائه خدمات، تبلیغات محیطی و چاپ پوستر ویژه شهادت حضرت رضا(ع)، بیان کرد: پخش زنده حرم مطهر رضوی از پرتال جامع آستان قدس رضوی به نشانی www.aqr.ir از دیگر برنامههای این اداره است.

سرپرست ادارهکل روابط عمومی آستان قدس رضوی با اشاره به فعالیت ستاد خبری ویژه برنامههای حرم مطهر رضوی ویژه این ایام در حرم مطهر رضوی عنوان کرد: این ستاد با حضور حدود 20 خبرنگار و سه تیم ویژه عکاسی و تصویربرداری تاکنون بالغ بر 300 خبر و گزارش در حوزههای مختلف تولید و منتشر کرده است که نسبت به سال گذشته از رشد 70 درصدی برخوردار است.

وی درباره چاپ روزانه نشریه حرم در ایام دهه آخر صفر نیز خاطرنشان کرد: این نشریه برای اطلاعرسانی ویژهبرنامههای حرم مطهر رضوی در ایام شهادت حضرت رضا(ع) در 11 شماره به سه زبان فارسی، عربی و اردو منتشر میشود.

سرپرست ادارهکل روابط عمومی آستان قدس رضوی اضافه کرد: چاپ نشریه حرم به زبان اردو و عربی با همکاری مدیریت زائران غیر ایرانی حرم مطهر رضوی، جامعه المصطفی العالمیه و دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه در مشهد انجام میشود.

انتهای پیام/70005/الف

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 1-10-1393, 12:54

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
موبایل
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی