به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 14 مرداد 1400

تشدید طرح پاکسازی نقاط آلوده به جرم در ایلام

سردار علی دولتی امروز در گفتوگو با خبرنگار فارس در ایلام با اظهار به این که سوداگران مرگ با حضور پلیس احساس امنیت نمیکنند، بیان کرد: طرح پاکسازی نقاط آلوده و جرمخیز و دستگیری 5 سوداگر مرگ در  شهرستان ایوان اجرا شد.

وی خاطر نشان کرد: در اجرای این طرح  تعداد 5 نفر از خرده فروشان مواد مخدر دستگیر و مقدار 80 گرم انواع مواد مخدر از آنها کشف و ضبط شد.

این مسئول انتظامی با تاکید بر برخورد قاطعانه با سوداگران مرگ، عنوان کرد: خرده فروشان مواد مخدر باید در فرایند اعمال مجرمانه خود احساس امنیت نکنند.

وی تاکید کرد: پلیس با قاطعیت تمام با هنجارشکنان و مخلان نظم و امنیت عمومی برخورد میکند و اجازه نخواهد داد که آسایش و آرامش را از مردم استان سلب و جوانان این دیار را منحرف و اسیر مواد مخدر کنند.

فرمانده انتظامی استان ایلام افزود: گرایش به مصرف مواد مخدر و تغییر از مواد مخدر سنتی به صنعتی و کاهش سن مصرف در بین جوانان ، خطر توسعه و فراگیر شدن این بلای خانمان سوز را به یک حقیقت تلخ اجتماعی تبدیل کرده است.

وی یادآور شد: ترویج آموزههای دینی، توسعه آموزشهای همگانی، حساس کردن خانوادهها نسبت به این اسیب خطرناک و هم افزایی جدی میان نهادهای متولی بهترین ابزارهای جلوگیری از توسعه مواد مخدر است.

وی به خانوادهها توصیه کرد که مراقب جوانان خود باشند و از دوستانشان شناخت پیدا کنند زیرا یکی از دلایل روی آوردن جوانان به سمت و سوی مصرف مواد مخدر داشتن دوستان ناباب و معتاد است.

فرمانده انتظامی استان ایلام با بیان اینکه متهمین با تشکیل پرونده تحویل دادسرا شدند از شهروندان خواست که در اجرای این طرحها پلیس را با گزارش  اخبار در زمینه تهیه، توزیع و فروش مواد مخدر یاری کنند.

*نقش فناوریهای پاک در فضای مجازی

فرمانده انتظامی استان ایلام گفت: وجود فناوریهای پاک میتواند فضای مجازی را از جرایم پاکسازی کند.

وی اظهار داشت: امروز پلیس فتا به عنوان متولی برخورد با جرایم در فضای مجازی به دنبال افزایش آگاهی مردم است.

وی گفت: برخی از مردم به علت عدم آشنایی با پیامدهای استفاده ناآگاهانه از اینترنت دچار آسیب میشوند که پلیس سعی دارد به تناسب اقشار مختلف مردم ، کلاس های آموزش همگانی در این زمینه برگزار کند.

انتهای پیام/2246/ق30

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 1-10-1393, 12:54

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
تلگرام
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی