به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 6 آذر 1400

کاهش نرخ بیکاری با ایجاد فرصت‌های مهارتی امکان‌پذیر است

ابوطالب جلالی امروز در گفتوگو با خبرنگار فارس در اصفهان با اشاره به اینکه آموزشهای مهارتی باید متناسب با نیازهای شغلی هر منطقه به افراد ارائه شود، اظهار کرد: افزایش نرخ بیکاری یکی از مشکلات و معضلات موجود در شهرها است.

وی مهارتآموزی را راهکاری برای اشتغالزایی برای افراد دانست و اضافه کرد: آموزشهای مهارتی باید براساس سند آمایش سرزمین و متناسب با شرایط هر منطقه به مهارتآموزان ارائه شود.

مدیرکل آموزش فنی و حرفهای استان اصفهان با اشاره به ضرورت کاهش نرخ بیکاری در تمام شهرستانهای استان تصریح کرد: کاهش و تعدیل نرخ بیکاری در شهرستانهای استان اصفهان با استفاده از فرصتهای مهارتی ایجاد شده در شهرستانها امکانپذیر است.

وی با تاکید بر اینکه ارتقای صلاحیت حرفهای و فراهم کردن بسترهای ایجاد اشتغال پایدار  برای افراد به ویژه برای جوانان از مهمترین رویکردهای این اداره است، ادامه داد: این اداره برنامههای لازم را در راستای شناسایی قابلیتها و تواناییهای هر منطقه و برگزاری آموزشهای فنی و حرفهای متناسب با تقاضاهای هر شهرستان انجام میدهد.

جلالی با بیان اینکه این اداره آموزشهای مهارتی خود را در تمام شهرها و روستاهای استان توسعه داده است تا زمینههای اشتغال جوانان را فراهم کند، تاکید کرد: همچنین ما با ارائه آموزشهای مهارتی در روستاها نسبت به جلوگیری از حضور جوانان در شهرها جلوگیری میکنیم.

انتهای پیام/63004/ل20

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 1-10-1393, 12:54

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
موبایل
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی