به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 15 آذر 1400

ارائه راه‌کارهای عملیاتی در زمینه بهینه‌سازی مصرف برق در سمنان

به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان، مجتبی رضایی پیش از ظهر امروز در جلسه هیئت مدیره انجمن مهندسین برق و الکترونیک ایران- شاخه سمنان در شرکت توزیع برق استان با اشاره به اینکه اجرای اینگونه همایشها مثمر خواهد بود، اظهار داشت: همه باید به دنبال راهکارهای عملیاتی در زمینه بهینهسازی مصرف و کاهش شدت انرژی در استان باشیم.

رضایی تصریح کرد: در افق برنامه ششم توسعه، یکی از بیانیهها، استقرار انرژیهای نو و بهرهگیری مناسب از آن در استان سمنان است.

معاون برنامهریزی استاندار سمنان با اشاره به اینکه در استان سمنان ظرفیتهای مطلوبی برای بهرهمندی از انرژیهای پاک وجود دارد، افزود: استفاده حداکثری از ظرفیتهای موجود برای ایجاد نیروگاههای بادی و خورشیدی باید در استان نهادینه شود.

رئیس انجمن مهندسین برق و الکترونیک شاخه سمنان در این نشست بیان داشت: رویکرد انجمن، تمرکز فعالیتها بر محور بهینه کردن مصرف برق بر مبنای کاهش شدت انرژی و توسعه استفاده از انرژیهای تجدیدپذیر و پاک است.

سیدمحمد موسویزاده اظهار داشت: بر اساس همین رویکرد، برنامهریزی لازم برای برپایی نمایشگاه و برگزاری همایش برای تشویق مشترکان به بهرهگیری از انرژیهای نو، معرفی توانمندیهای استان و ظرفیت قانونی برای استفاده از آن در جهت بهینهسازی مصرف و صرفهجویی در انرژی و همچنین دسترسی به محیط زیست پایدار به عمل آمده است.

انتهای پیام/2249/ب20

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 1-10-1393, 12:54

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
موبایل
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی