به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 14 مرداد 1400

اشغال هتل‌های مشهد در پایان ماه صفر به 75 درصد نیز نرسید / خانه‌های شخصی بازار هتل‌ها را کساد کرد

محمد قانعی امروز در گفتوگو با خبرنگار فارس در مشهد ضمن ابراز نارضایتی از رشد قارچگونه خانههای غیر مجاز شخصی برای اسکان زائران اظهار کرد: امسال با توجه به اینکه خانههای شخصی غیر مجاز رشد قارچگونه داشته اشغال تختهای هتل و هتلآپارتمانها کاهش چشمگیری داشته است.

وی افزود: در سالهای گذشته و در چنین ایامی اشغال تختهای هتل و هتلآپارتمانهای خراسان رضوی 100 درصد بوده در حالی که امسال این رقم به 75 درصد نیز نرسیده است.

رئیس اتحادیه هتلداران خراسان رضوی تاکید کرد: تا آخر امشب که اوج اسکان و اقامت زائران در هتلها بوده با این روند پیشبینی میشود که فقط 80 درصد تختهای هتل و هتلآپارتمانها اشغال شود.

قانعی با بیان اینکه سازمانها و ارگانهای مربوط با اسکان زائران باید عزم جدی در برخورد با خانههای غیر مجاز شخصی داشته باشند، گفت: خانههای غیر مجاز شخصی برای اسکان و اقامت زائران مناسب نبوده و مسئله امنیت و بهداشت موضوع مهمی بوده که توسط چنین مراکزی رعایت نمیشود.

رئیس اتحادیه هتلداران خراسان رضوی یادآور شد: عمده اشغال هتلها متعلق به هتلهای نزدیک حرم مطهر رضوی بوده و در سایر نقاط شهر وضعیت اشغال هتلها نامناسب است.

وی با تاکید بر اینکه اکیپهای نظارت و بازرسی در این ایام فعال هستند، در ایام شهادت امام رضا(ع) اکیپهای نظارت و بازرسی اتحادیه به شکل فوقالعاده کار کرده و در شبانه روز مستقر و فعال هستند، لازم به ذکر بوده که چهار اکیپ از سوی اتحادیه در مسیرهای منتهی به حرم استقرار یافته و در صورت هرگونه شکایتی به فاصله 15 دقیقه خود را به هتل مربوطه میرسانند.

قانعی اظهار کرد: امسال در این ایام افزایش نرخ در هتلها و هتلآپارتمانها نداشتهایم، تخفیف تخلف نبوده بلکه دریافت هزینه بیشتر از نرخنامه تخلف است.

انتهای پیام/70005/ط30

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 1-10-1393, 12:54

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
تلگرام
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی