به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 7 مرداد 1400

تردد در مرز مهران در اربعین حسینی 4 برابر سال گذشته شد

به گزارش خبرگزاری فارس از ایلام، حسین کلانتری صبح امروز در جمع کارکنان پلیس استان ایلام اظهار داشت: تلاش نیروی انتظامی در اربعین امسال با شور حسینی همراه بود.

معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام گفت: نیروی انتظامی در همایش عظیم اربعین با شور حسینی وارد میدان شد و سنگینی بار را با افتخار به دوش کشید و به سلامت به مقصد رساند.

کلانتری اظهار داشت: نیروی انتظامی امروز مفتخر است که پرچمدار ایجاد نظم و امنیت در جای جای ایران اسلامی است.

وی گفت: در سال گذشته کل ورود و خروجها به کربلای معلی از مرز مهران 460 هزار نفر بوده است اما امسال تعداد ترددها از این مرز از یک و نیم میلیون نفر نیز گذشت و نزدیک دو میلیون زائر رسید.

معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام با اشاره به اینکه امسال حجم ترددها از مرز بین المللی مهران 4 برابر افزایش یافته گفت: بخش اعظم نیروهای حاضر در میدان اربعین از نیروهای انتظامی بودند که با تلاش مضاعف و وصف ناپذیر خود چنان امنیتی را برای زائران برقرار کردند که کوچکترین حادثهای این امنیت را خدشهدار نکرد.

این مسئول حضور میدانی فرماندهان ارشد نیروی انتظامی کشور در مرز مهران را نشان دهنده احساس مسئولیت ردههای بالای ناجا عنوان کرد و گفت: تلاشی که در کنگره عظیم اربعین توسط نیروی انتظامی صورت گرفت با شور حسینی همراه بود.

کلانتری به موفقیتهای چند ماه اخیر پلیس استان در دستگیری سارقان مسلح و اراذل و اوباش اشاره کرد و گفت: برخی جرایم نگرانیهایی را در بین مردم و مسئولان استان بوجود آورده که با تلاش شبانه روزی مجموعه انتظامی استان و به ویژه پلیس آگاهی تمام مجرمان و قانون شکنان در کوتاهترین زمان ممکن دستگیر و به مجازات رسیدند.

*اربعین امسال برای نیروی انتظامی یک فرصت بود

فرمانده انتظامی استان ایلام نیز در ابتدای این راسم طی سخنانی گزارش کامل از وضعیت اقدامات پلیس در تردد زائران حسینی از مرز مهران ارائه کرد و گفت: امسال بیش از 500 هزار زائر از مرز مهران عازم عتبات عالیات شدند و بیش از 700 هزار نفر نیز از طریق این مرز وارد کشور شدند.

سردار علی دولتی افزود: نیروی انتظامی در این همایش عظیم هر آنچه در توان داشت در خدمات دهی به زائران انجام داد.

وی تصریح کرد: این مقطع از زمان برای نیروی انتظامی استان یک فرصت بود که مسئولان ارشد ناجا با حضور میدانی خود شاهد تلاش کارکنان پلیس استان باشند.

وی گفت: در جلسه روز گذشته با حضور اعضاء قرارگاه اربعین در ناجا برگزار شد از زحمات و تلاش مجموعه انتظامی استان ایلام به صورت ویژه قدر دانی به عمل آمد.

در این مراسم با اهداء لوح سپاس از زحمات و تلاشهای فرماندهان، مسئولان و روسای پلیسهای تخصصی انتظامی استان قدر دانی به عمل آمد.

انتهای پیام/2246/ق30

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 1-10-1393, 12:54

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
تلگرام
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی