به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 14 مرداد 1400

ایجاد بورس تحصیلی حمایت از استعدادهای برتر در استان بوشهر

به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، رضا آذین پیش از ظهر امروز در نشست هماندیشی نخبگان استان بوشهر اظهار داشت: به منظور توسعه و پیشرفت استان در عرصههای مختلف نیازمند استفاده از توان علمی و فکری تمام نخبگان استان هستیم.

وی بیان کرد: به این منظور تلاش داریم از خرد جمعی استفاده کنیم  تا زمینه شناسایی استعدادهای برتر استانی در زمینههای مختلف علمی و تحقیقاتی فراهم شود.

رئیس بنیاد نخبگان استان بوشهر تصریح کرد: یکی از برنامههای ما ایجاد بورس و برند حمایت از نخبگان و استعدادهای برتر در عرصههای مختلف است.

آذین گفت: قرار است این بورس بنام خیرین و نخبگان علمی استان نامگذاری شود و بر این اساس از دانشجویان با بضاعت کم مالی حمایت خواهد شد.

وی حضور خیرین در اجرای این طرح را بسیار مهم خواند و گفت: با وجود آن که این بورس بنام خیرین هم نامگذاری خواهد شد، انتظار داریم خیرین هماستانی و حامی علم و دانش، در اجرای این طرح حضوری فعال داشته باشند.

رئیس بنیاد نخبگان استان بوشهر خاطرنشان کرد: در این طرح معتمدین بنیاد نخبگان در دانشگاهها و مناطق مختلف، دانشجویان مستعد و کمبضاعت را شناسایی میکنند و بنیاد نخبگان نیز بعد از شناسایی از خیرین استان برای حمایت از آنها دعوت میکند.

وی افزود: براساس این طرح، دانشجویان طی یکسال مورد حمایت قرار میگیرند و در صورت حاصل شدن پیشرفتهای مدنظر، برای ادامه حمایت از آنها، تصمیمگیری میشود.

رئیس بنیاد نخبگان استان بوشهر گفت: اجرای این طرح بر اساس برنامهریزی صورت گرفته مختص دانشگاههای دولتی استان بوشهر است.

انتهای پیام/66006/ب20

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 1-10-1393, 12:54

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
تلگرام
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی