به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 7 مرداد 1400

پناهی:استخر سرپوشیده و سالن اختصاصی بانوان از اولویت‌‌های ورزشی بشرویه است

حمیدرضا پناهی امروز در گفتوگو با خبرنگار فارس در بیرجند در آستانه سفر رئیس جمهور به خراسان جنوبی اظهار کرد: تعداد ورزشکاران سازمانیافته شهرستان بشرویه بیش از 2 هزار نفر است که به تناسب جمعیت این شهرستان رتبه نخست بیمه ورزشی خراسان جنوبی را داراست.

وی با توجه به رغبت شهروندان شهرستان بشرویه در فعالیتهای ورزشی و داشتن پتانسیلهای بالقوه در رشتههای ورزشی انفرادی، توپی و گروهی افزود: این شهرستان نیازمند توجه بیشتر مسئولان دولت تدبیر و امید در راستای احداث و تکمیل پروژههای زیرساخت ورزشی است.

سرپرست اداره ورزش و جوانان بشرویه با اشاره به به فعالیت 18 تیم ورزشی در رشتههای والیبال، بدمینتون، پینگپنگ و اسکیت تصریح کرد: بانوان ورزشکار این شهرستان از هیچگونه فضای ورزشی اختصاصی برخوردار نیستند و در برگزاری مسابقات و تمرینات خود در بسیاری از موارد با مشکلات عدیدهای مواجه میشوند که این امر ضرورت ساخت سالن ورزشی بانوان را دوچندان کرده است.

تکمیل پروژههای ورزشی بشرویه نیازمند 11 میلیارد تومان اعتبار

پناهی به مهمترین پروژه ورزشی ملی در دست اجرای شهرستان بشرویه اشاره کرد و یادآور شد: احداث و تجهیز استخر شنای سرپوشیده از سال 85 آغاز شده و با هزینهکرد 350 میلیون تومان فقط 35 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و برای تکمیل آن حدود یک میلیارد تومان اعتبار مورد نیاز است.

وی خاطرنشان کرد: ساخت سالن ورزشی غنیآباد بشرویه از سال 91 آغاز و از جمله طرحهای ملی است که با هزینهکرد 120 میلیون در سال 90 و اختصاص 100 میلیون طی سالجاری از پیشرفت 30 درصدی برخوردار بوده و برای تکمیل این پروژه 750 میلیون تومان اعتبار مورد نیاز است.

سرپرست اداره ورزش و جوانان بشرویه گفت: پروژه ورزشی گود باستانی این شهرستان نیز با هزینهکرد 100 میلیون تومان از پیشرفت فیزیکی مناسبی برخوردار نیست و برای تکمیل آن 300 میلیون اعتبار مورد نیاز است.

انتهای پیام/69014/م30

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 1-10-1393, 12:54

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
تلگرام
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی