به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 14 مرداد 1400

رسیدن به غنای فرهنگی با پرورش افکار صورت می‌گیرد

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، محمدرضا پورمحمدی صبح امروز در نشست خبری که به منظور تشریح برنامههای کنگره سالانه شهدای دانشجوی استان تشکیل یافت، اظهار کرد: تفاوت این کنگره با سایر جشنوارهها در این است که سعی شده است در آن به جای سخنرانی صرف به محتواسازی بپردازیم.

وی افزود: در تدوین طرح جامع کنگره شهدای دانشجوی آذربایجان شرقی 13 دانشگاه مشارکت داشتند و میخواهیم شهیدپژوهی را به دانشجویان بسپاریم تا در زندگی روزمره خود درگیر موضوع شوند و ارادت به شهدا موجب جاری شدن معنویت در زندگی تمام مردم و بهویژه جوانان شود.

کنگره شهدای دانشجو از 19 آذرماه آغاز بهکار کرد

وی در تشریح کنگره سالانه شهدای دانشجوی آذربایجان شرقی گفت: این کنگره از 19 آذرماه در دانشگاه تبریز آغاز بهکار کرد و سعی کردیم با اجرای برنامههای منسجم و هماهنگ در راستای ارج نهادن به فرهنگ شهید و شهادت گام برداریم.

پورمحمدی گفت: به هر حال تمام تشکلها و انجمنهای علمی را درگیر برگزاری این کنگره میکنیم و سعی خواهیم کرد کنگره را از سطح مدیریتی فراتر برده و در بطن جامعه گسترش دهیم.

وی با بیان اینکه هر یک از دانشگاههای استان در برگزاری برنامههای کنگره وظیفه خاصی به عهده دارند، افزود: نقش اصلی برنامه را برعهده دانشجویان نهادهایم، چرا که تاثیرپذیری همسالان از یکدیگر بیشتر است و معتقدیم تشکلهای دانشجویی در اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت میتوانند به مراتب موفقتر عمل کنند.

رئیس دانشگاه تبریز خاطرنشان کرد: پیش از اینکه کنگره سالانه شهدای دانشجوی آذربایجان شرقی برگزار شود تعداد شهدای دانشجوی استان 150 نفر اعلام شده بود که با تلاشهای این کنگره و شناسایی 162 دانشجوی شهید دیگر تعداد شهدای دانشجو به 312 نفر افزایش یافت.

مشارکت تیمهای ورزشی در برگزاری کنگره شهدای دانشجو

پورمحمدی با بیان اینکه از مشارکت تیمهای ورزشی هم در انجام برنامه بهره بردهایم تا ماندگاری بیشتری داشته باشد، اظهار داشت: دبیرخانه کنگره شهدای دانشجوی استان دائمی و در فاز اول یک ساله است چرا که معین کردن مقطعی خاص مناسب بهنظر نمیرسد.

رئیس دانشگاه تبریز یادآور شد: هر سال 26 دیماه به مناسبت گرامی داشت یاد و خاطره شهدای دانشگاه مراسمی برگزار میکنیم که همه اقشار جامعه حضور مییابند و سیاست ما اقتضا میکند مخاطبمان عموم مردم باشد و رسالت دانشگاه اشاعه فرهنگ دینی و اسلامی در کل آحاد جامعه است.

انتهای پیام/60002/ک30

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 1-10-1393, 12:54

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
تلگرام
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی