به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 12 مرداد 1400

پخش زنده محفل انس با قرآن از بارگاه منور رضوی در شب شهادت امام رضا(ع)

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد به نقل از ستاد خبری ویژه برنامههای دهه آخر صفر حرم مطهر رضوی، مهدی لسانی اظهار داشت: همزمان با شب شهادت حضرت علیبن موسیالرضا(ع) محفل انس با قرآن با پخش زنده از شبکه قرآن و شبکه خراسان رضوی دوشنبه، اول دی ماه، ساعت 23 در رواق امام خمینی(ره) بارگاه منور رضوی برگزار میشود.

وی با بیان اینکه این محفل قرآنی با قرائت مجلسی توسط محسن حسنی کارگر، قاری بینالمللی کشورمان آغاز میشود، افزود: گروه تواشیح فدکالزهرا(ع) با اجرای ابیاتی در وصف ولی نعمتمان ثامنالحجج(ع) ادامه این محفل قرآنی را بر عهده دارند.

وی ادامه داد: قرائت قرآن توسط علیرضا اسحاقی قاری نوجوان، اجرای ابتهال توسط سیدکریم موسوی مبتهل خوزستانی و تلاوت مجلسی توسط حمید شاکرنژاد، قاری برجسته و بینالمللی قرآن از جمله برنامههای این شب است.

لسانی با اشاره به اینکه این اداره ویژه برنامههای مختلف قرآنی را در دهه آخر صفر در دارالقرآن الکریم حرم رضوی برگزار میکند، اظهار کرد: برنامههای دهه آخر صفر در سه بازه زمانی صبح، ظهر و شب در حال برگزاری است که برنامه صبح پس از اقامه نماز صبح تا ساعت 6:30 شامل قرائت ترتیل نیم جزء قرآن و سپس زیارت عاشورا میشود.

وی افزود: ویژه برنامههایی که برای ظهر پیشبینی شده است، از ساعت 10:15 با برگزاری نشستهای قرآنی آغاز میشود و پس از اجرای زنده تلاوت قرآن و اذان به افق شرعی ظهر و اقامه نماز ظهر و عصر، برنامههای این بازه زمانی با عزاداری و سوگواری پایان مییابد.

رئیس اداره علوم قرآنی آستان قدس رضوی عنوان کرد: برنامههای شب نیز با اجرای زنده تلاوت قرآن و اذان به افق شرعی مغرب و اقامه نماز مغرب و عشاء آغاز میشود که در ادامه کرسی تلاوت قرآن را با قرائت تحقیق و اجرای حفظ توسط قاریان و حافظان برجسته و بینالمللی کشورمان و همچنین اجرای تواشیح و مرثیهسرایی را داریم.

انتهای پیام/70005/الف

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 1-10-1393, 12:54

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
تلگرام
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی