به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 7 مرداد 1400

کمیته امداد «کار فرهنگی» را در اولویت کاری خود قرار دهد

به گزارش خبرگزاری فارس از تیران، حجتالاسلام علیرضا طاحونی پیش از ظهر امروز در دیدار با مدیر و کارکنان کمیته امداد امام خمینی شهرستان تیران و کرون که در دفتر امام جمعه تیران صورت گرفت، اظهار کرد: با پیروزی انقلاب اسلامی و با صدور حکم امام خمینی(ره)، کمیته امداد تشکیل شد و از مهمترین اهداف آن کمک به نیازمندان و مستضعفین جامعه بود.

وی ادامه داد: در این نهاد انقلابی، افراد مؤمن و پرتوان به مددجویان تحت پوشش خدمات فرهنگی و خوداشتغالی ارائه میدهند و یا با تحت پوشش قرار دادن دانشآموز و دانشجو موجب پیشرفت علمی کشور میشوند.

امام جمعه شهر تیران بیان کرد: شما امدادگران باید خداوند را شاکر باشید که در مجموعهای مشغول به کار و خدمت هستید که خدمات شما سبب آرامش و دلگرمی اقشار آسیبپذیر و نیازمندان جامعه است.

وی افزود: شما مانند مأموران الهی هستید که در کمک به همنوع خود دریغ نکرده و سعی و تلاش دارید که نیازمند و مستضعفان در جامعه اسلامی و بهخصوص شهرستان تیران و کرون وجود نداشته باشد.

طاحونی در مورد مسائل فرهنگی ادامه داد: امروزه دشمنان با تهاجم فرهنگی سعی در گمراه کردن نسل جوان کشور دارند و باید این نهاد انقلابی علاوه بر کارهای خدماتی که برای مددجویان خود انجام میدهد، مسائل فرهنگی را اولویت کار خود قرار دهند.

در این دیدار علی طالبی مدیر کمیته امداد امام خمینی شهرستان تیران و کرون ضمن ارائه گزارش کوتاهی از عملکرد این نهاد گفت: کمیته امداد امام خمینی شهرستان تیران و کرون آماده هر نوع همکاری با ستاد نماز جمعه برای خدمات بهتر و بیشتر به مددجویان است.

وی اضافه کرد: کمیته امداد امام خمینی در شهرستان تیران و کرون خدمات گستردهای در امور فرهنگی و خدماتی انجام داده است و به امور فرهنگی نگاه ویژه دارد و کسب عناوین مسابقات قرآنی نشان از اهمیت به کارهای فرهنگی در این شهرستان است.

انتهای پیام/63038/ل20

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 1-10-1393, 12:54

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
تلگرام
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی