به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 14 مرداد 1400

برگزاری جشنواره بازی‌های زمستانی از سوی شهرداری تهران

برگزاری جشنواره بازیهای زمستانی از سوی شهرداری تهران

» سرویس: اجتماعي - جامعه، شهري

رئیس سازمان ورزش شهرداری تهران از برپایی جشنواره بازیهای زمستانی خبرداد.

 

سید محمد آقامیر در گفتوگو با خبرنگار«شهری» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، با اشاره به برپایی جشنواره بازیهای زمستانی گفت: سازمان ورزش برای دومین بار این جشنواره را در ارتفاعات توچال با هدف کاهش فاصله جنوب و شمال پایتخت برگزار میکند.

 

وی با بیان اینکه این برنامه برای افزایش حضور شهروندان در عرصه ورزش ظرفیت سازی میکند، گفت: وظیفه خود میدانیم که برای توسعه ورزش همگانی از تمام ظرفیتها استفاده کنیم و ظرفیت ویژهای برای حضور شهروندان در عرصه ورزش فراهم آوریم.

 

آقامیر از فراهم شدن امکانات ویژه ورزشی تفریحی در ایستگاه 5 توچال خبر داد و اظهار داشت: ساخت آدم برفی، پرتاب گولههای برفی، سورتمه، ساخت مجسمه های یخی، برف بازی از شاخههای این جشنواره است که استفاده رایگان از تلکه کابین برای شهروندان نیز در نظر گرفته شده است.

 

رییس سازمان ورزش شهرداری تهران با بیان اینکه جشنوارههای ورزشی در راستای پیشبرد اهداف شهردار تهران، مبنی بر پرکردن اوقات فراغت اقشار محروم جامعه و کم کردن فاصله شمال و جنوب شهر برگزار میشود، گفت: فراهم آوردن ورزش ارزان و قابل دسترس برای شهروندان از جمله اولویتهای این سازمان است که در برنامه 5 ساله دوم شهرداری، توسعه زیر ساختهای ورزشی به گونهای که هر محله یک فضای ورزشی در اختیار داشته باشد، پیش بینی شده است و حرکت ما نیز در همین مسیر صورت میگیرد.

 

آقامیر در ادامه به نکات کلیدی فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص ورزش همگانی و نیز اندیشههای امام (ره) پرداخت و مهمترین اهداف سازمان ورزش را تأمین سلامت و بهداشت، پرورش اخلاقی، افزایش سطح مهارت های حرکتی و ... برشمرد و افزود: ما معتقدیم برای مدیریت هیجانات اجتماعی باید فرمایشات مقام معظم رهبری را مبنا قرار دهیم. این بدان معناست که شکل گیری هنجارهای اجتماعی از حوزه ورزش، قابل دسترسی است.

 

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 1-10-1393, 09:01

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
تلگرام
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی