به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 14 مرداد 1400

فواد معصوم: ما با وحدت و همبستگی به پیروزی علیه تروریسم نزدیک خواهیم شد

فواد معصوم: ما با وحدت و همبستگی به پیروزی علیه تروریسم نزدیک خواهیم شد

» سرویس: بين الملل - آسيا،خاورميانه

رئیس جمهور عراق با بیان اینکه پیروزی عراقیها در مقابله با تروریسم مسالهای ضروری برای دفاع از رسالت پیامبر اکرم (ص) است، گفت: ما با وحدت و همبستگی خود به این پیروزی نزدیک خواهیم شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از شبکه خبری سومریه نیوز، فواد معصوم، رئیس جمهور عراق در سخنانی به مناسبت سالروز رحلت رسول اکرم (ص) تاکید کرد: مسلمانان بار دیگر سالروز وفات پیامبر اکرم (ص) را گرامی میدارند و امروز روزی است که ارزشهای مهمی که پیامبر با رسالت خود آن را بنیان نهاد، گرامی داشته میشود. ارزشهایی همچون ایمان و محبت و برادری میان انسانها و آزادی که انسان را از زیر سلطه بندگی به کرامت انسانی میرساند و این همان رسالت آسمانی است که پیامبر (ص) آن را با خود حمل میکرد.

وی افزود: اینها ارزشهایی هستند که مسلمانان با وجود شرایط سخت برای تحقق آن تلاش میکنند. شهادت امام حسین (ع) نیز بیان زندهای از عمل به اصول و سنت رسالت پیامبر اکرم (ص) است که مقاومت در برابر ظلم و طغیان را واجب کرده است.

معصوم تصریح کرد: در این شرایط و با این مناسبت عراقیها همچنان به مقاومت و پایداری خود و مبارزه با تروریستهایی ادامه میدهند که برای بد نام کردن مفاهیم اسلامی و منحرف کردن آن به سمت بدترین صفحات تاریخ تلاش میکنند.

وی ادامه داد: پیروزی عراقیها در مقابله با تروریستها اقدامی لازم برای تحقق حق بشر با وجود اختلاف ادیان یا طوایف آنها در زندگی آزادانه است و دفاع از رسالت پیامبر اکرم (ص) که تروریستها با جنایتهای خود تلاش میکنند آن را خدشه دار کنند، این اقدام را ضروری تر میکند.

معصوم تاکید کرد: با وحدت و همبستگی و پایبندی به ارزشهایی چون ایمان، آزادی و کرامت به این پیروزی نزدیک خواهیم شد.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 1-10-1393, 09:00

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
تلگرام
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی