به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 14 مرداد 1400

آخرین اخبار از اعلام اسامی فیلم‌های جشنواره فجر

آخرین اخبار از اعلام اسامی فیلمهای جشنواره فجر

» سرویس: فرهنگي و هنري - سينما و تئاتر

اسامی نهایی آثار بخش مسابقه فیلمهای اول سیوسومین جشنواره فیلم فجر روز هفتم دی ماه منتشر میشود.

احد میکائیلزاده، مدیر ارتباطات و اطلاعرسانی جشنواره فیلم فجر در گفتوگو با خبرنگار سینمایی ایسنا گفت: اسامی آثار بخش مسابقه فیلمهای اول را روز 7 دی ماه اعلام میکنیم و با فاصلهای چند روزه، آثار بخش سودای سیمرغ هم اعلام خواهند شد.

وی افزود: بررسی آثار بخش فیلمهای اول به پایان رسیده است. در حال حاضر هیأت انتخاب هنوز به جمعبندی نهایی درباره آثار این بخش نرسیده است، اما تا روز هفتم دیماه اسامی نهایی آثار این بخش مشخص خواهد شد.

میکاییلزاده همچنین درباره حضور فیلمهایی مانند «روباه» به کارگردانی بهروز افخمی و «مرگ ماهی» به کارگردانی روحالله حجازی که در حال حاضر مشغول فیلمبرداری هستند، در این دوره از جشنواره فیلم فجر نیز توضیح داد: پیرو اطلاعیهای که آخرین مهلت ارسال آثار را 28 آذرماه اعلام کرده بود، اطلاعیه دیگری صادر و به دوستان اعلام شد که نسخه کامل فیلمهایشان را بفرستند، اما چند فیلم در حال فیلمبرداری هستند و تلاش میکنند خود را به جشنواره برسانند که باید ببینیم چه میزان از این فیلمها آماده خواهد شد.

او ادامه داد: البته بعضی فیلمها مانند «روباه» و «مرگ ماهی» بخش زیادی از آمادهسازیشان انجام شده و احتمال دارد این فیلمها به جشنواره برسند.

مدیر ارتباطات و اطلاعرسانی جشنواره فیلم فجر با تأکید بر اینکه این معاونت، تنها مرجع رسمی برای اعلام آثار راه یافته به جشنواره است، خاطر نشان کرد: حدس و گمانهایی که گاه منتشر میشود، جدی نیست.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 1-10-1393, 08:59

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
تلگرام
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی