به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 7 مرداد 1400

فولاد خوزستان؛ سمبل ثبات مدیریت و جوانگرایی

بررسی تیم های لیگ برتر- بخش چهارم

فولاد خوزستان؛ سمبل ثبات مدیریت و جوانگرایی

» سرویس: ورزشي - فوتبال، فوتسال

فولاد خوزستان درحالی تا پایان هفته هفدهم رقابت های لیگ برتر در رده چهارم ایستاده است که آنها به واسطه جوانی و خط دفاعی مستحکم شان از مدعیان اصلی قهرمانی لیگ محسوب می شوند.

به گزارش ایسنا، در ادامه بررسی تیم های لیگ برتری بعد از نفت تهران، سپاهان و تراکتورسازی به بررسی عملکرد فولاد، تیم چهارم رقابت های لیگ برتر میپردازیم.

کلیات: فولاد خوزستان از معدود تیم های لیگ برتر فوتبال ایران است که از آکادمی قدرتمندی برخوردار است و تلاش می کند تا با استفاده از محصولات آکادمی خودش وارد رقابت های لیگ برتر شود. آنها چندین سال است که در جمع تیم های صدرجدولی حضور دارند و فصل گذشته هم عنوان قهرمانی لیگ برتر را بدست آوردند. فولاد خوزستان فصل گذشته با هدایت حسین فرکی روزهای خوبی را پشت سرگذاشت و در این فصل بعد از اینکه وی اعلام کرد قصد مربی گری ندارد، اسکوچیچ، سرمربی موفق ملوان را به اهواز آورد تا موفقیت هایش را ادامه دهد. اسکوچیچ هم با پیروی از فوتبال تاکتیکی ای که

چندین سال است در فولاد جریان دارد، در این فصل تیمی نسبتا موفق را ساخته که در جمع مدعیان قهرمانی حضور دارد.

سرمربی: دراگان اسکوچیچ فصل گذشته هدایت ملوان را برعهده و شروعی ناامیدکننده با این تیم داشت، به طوری که صادق درودگر، مدیرعامل وقت ملوان به دنبال برکناری وی و آوردن فرهاد پورغلامی بود اما چرخش روزگار و سیر اتفاقات دست به دست هم داد تا ملوان در نیم فصل دوم یکی از بهترین بازگشت هایش را داشته باشد و به یکی از بهترین مقام های تاریخش در لیگ دست پیدا کند. اسکوچیچ مربی ای است که به بازی روی زمین اهمیت می دهد و وی به دنبال اثبات توانایی هایش در اهواز است تا شاید روزی بر روی نیمکت تیم های ملی ایران هم تکیه بزند. اتفاقی که در ماه های گذشته بارها درحد شنیده به گوش رسانه ها می رسید.

مدیریت: باشگاه فولاد خوزستان از نمونه های بزرگ مدیریت با ثبات و کارآمد در فوتبال ایران است. درحال حاضر دهکردی مدیریت این باشگاه را برعهده دارد و او در سال های اخیر با تقویت آکادمی این باشگاه و البته مدیریت صحیح، موفق شده از این تیم صنعتی، تیمی قدرتمند و با ثبات استخراج کند. درحال حاضر بزرگترین دغدغه فولادی ها، حضور نسبتا پرشمار بازیکنان سرباز این تیم است که دارای کارت های جعلی هستند و در ماه های گذشته از سوی فدراسیون فوتبال و با دستور مراجع انتظامی از بازی کردن منع شده اند.

بازیکنان: پیشتر اشاره شد که استخوان بندی فولاد را بازیکنانی تشکیل می دهند که در آکادمی این باشگاه رشد پیدا کرده اند. فولادی ها تیمی جوان هستند و از بازیکنان تاثیرگذارشان می توان به سروش رفیعی، اسماعیل شریفات و ایوب والی اشاره کرد.

میانگین سنی بازیکنان : 24.2 (جوان ترین تیم لیگ برتر)

تعداد برد و باخت: فولاد در 17 هفته گذشته 9 پیروزی، 4 تساوی و 4 شکست را تجربه کرده است. آمار این تیم در خارج از خانه شامل 4 برد، 3 تساوی و 2 شکست است. همچنین آمار داخل خانه این تیم هم شامل 5 برد، یک تساوی و 2 شکست است.

تعداد گل زده: فولاد در 17 هفته گذشته 18 گل به ثمر رسانده است (هشتمین خط حمله لیگ برتر) 8 گل این تیم در شرایط مهمان بودن و 10 گل در شرایط میزبانی به ثمر رسیده است.

میانگین ها: میانگین گل زده این تیم در هربازی 1.05 است و میانگین گل زده این تیم در شرایط مهمان 0.88 و میانگین گل زده این تیم در شرایط میزبان 1.11 است.

زمان گلزنی: اگر بازی را به 6 زمان 15 دقیقه ای تقسیم کنیم وضعیت گلزنی این تیم به شرح زیر است:

0-15 : 3

15-30 : 0

30-45 : 4

45-60 : 2

60-75 : 5

75-90 : 4

تعداد گل خورده: فولاد در هفده هفته گذشته 12 گل خورده است. (برترین خط دفاعی لیگ برتر) 7 گل خورده این تیم در شرایط مهمان و 5 گل خورده این تیم در شرایط میزبانی بوده است.

میانگین ها: میانگین گل های خورده این تیم در هر بازی 0.70 بوده است و میانگین گل خورده این تیم در شرایط مهمان عدد 0.77 را نشان می دهد و عدد 0.62 میانگین گل های خورده این تیم در شرایط میزبانی است.

زمان گل های خورده: اگر بازی را به 6 زمان 15 دقیقه ای تقسیم کنیم وضعیت گل های خورده این تیم به شرح زیر است:

0-15 : 2

15-30 : 0

30-45 : 6

45-60 : 1

60-75 : 1

75-90 : 2

تعداد کلین شیت: در 9 بازی دروازه فولادی ها بسته مانده که 4 بار آن پیاپی بوده است.

گلزنان: فولاد 18 گل تا پایان هفته هفدهم به ثمر رسانده است. سهم مهاجمان این تیم 4 گل (22درصد)، سهم هافبک های این تیم 10 گل (55 درصد) و سهم سهم مدافعان این تیم 3 گل (16 درصد) است (درصد باقی مانده گل به خودی بوده اند). سه گلزن برتر فولاد، سروش رفیعی (10گل) و ساسان انصاری، مهرداد جماعتی، الویس نانگ و اسماعیل شریفات، همگی دو گله هستند.

تعداد کارت های زرد و قرمز: عملکرد این تیم 22 کارت زرد و 2 کارت قرمز بوده است.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 1-10-1393, 08:56

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
تلگرام
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی