به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 14 مرداد 1400

الکویت دیگر قوچان‌نژاد را نمی‌خواهد

الکویت دیگر قوچاننژاد را نمیخواهد

» سرویس: ورزشي - فوتبال، فوتسال

باشگاه الکویت در نظر دارد تا پس از نمایش ضعیف رضا قوچان نژاد در این تیم برای او جانشینی شایسته انتخاب کند. جانشین گوچی قرار است از لیگ عربستان آید و مهاجم برزیلی الشباب است.

به گزارش ایسنا، رضا قوچان نژاد مهاجم ایرانی الکویت در فصل جابجایی تابستانی به این تیم کویتی پیوست. او در ابتدا بازیهای خوبی را برای این تیم به نمایش گذاشت و با زدن چهار گل در یک دیدار ثابت کرد که خرید خوبی برای این تیم بوده است.

قوچان نژاد با زدن 8 گل در صدر جدول بهترین گلزنان لیگ کویت قرار گرفت اما این مهاجم ایرانی در چند بازی نتوانست کلزنی کند و در حال حاضر در الکویت اصلا شرایط خوبی ندارد و در چند بازی است که نیمکت نشین شده است.

سایت عربی کوره خبر داد که باشگاه الکویت قصد دارد تا روجریو کونتینیو برزیلی را جایگزین رضا قوچان نژادی کند که این روزها شرایط خوبی در الکویت ندارد. این بازیکن برزیلی در الشباب عربستان بازی می کند و پیش از این هم سابقه حضور در الکویت را داشته است. باشگاه الشباب عربستان بعد از شکست تلخی که برابر النصر داشت بازیکنان خارجی خود را در لیست مازاد قرارداده است و همین باعث شده تا سران باشگاه الکویت به دنبال بازگرداندن کونتینیو باشند.

عادل علقه مدیر باشگاه الکویت در نظر دارد تا به عربستان سفر کند و با مسئولان باشگاه الشباب مذاکره کند. الکویت در نظر دارد سه بازیکن خارجی را جذب کند تا آنها را جایگزین رضا قوچان نژاد، باستوس و ماکلله کند که هیچ کدام از آنها انتظارات را برآورده نکرده است.

الکویت در فینال جام حذفی کویت نتوانست برابر العربی به پیروزی برسد. این تیم در لیگ کویت هم در جایگاه دوم است و این برای سران این باشگاه اصلا قابل قبول نیست.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 1-10-1393, 08:56

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
تلگرام
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی