به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 7 مرداد 1400

آنچلوتی: دوست دارم قهرمانی‌های 2014 را تکرار کنم

آنچلوتی: دوست دارم قهرمانیهای 2014 را تکرار کنم

» سرویس: ورزشي - جهان ورزش

سرمربی رئال مادرید اعلام کرد دوست دارد در سال جدید تمام قهرمانی ها در سال 2014 را تکرار کند.

به گزارش ایسنا، رئال مادرید در فینال جام جهانی باشگاهها موفق شد با نتیجه دو بر صفر مقابل سن لورنزو آرژانتین به برتری برسد و جام قهرمانی را بالای سر ببرد.

گل های رئال مادرید در این دیدار را سرجیو راموس 37 و گرت بیل 51 وارد دروازه حریف کردند تا تیمشان را قهرمان کنند.

کارلو آنچلوتی در مورد قهرمانی تیمش گفت: احساس خوشایندی دارم زیرا سال 2014 را خیلی خوب به پایان بردیم که سالی فراموش نشدنی برای ما بود. تلاش زیادی کرده بودیم و دیدارهای سختی هم انجام داده بودیم.

این چهارمین قهرمانی رئال مادرید در طول یک سال بود که در تاریخ 112 ساله باشگاه اتفاق نیفتاده بود. آنچلوتی در واکنش به این موضوع هم گفت: احساسهای متفاوتی دارم. خوشحالی، غرور و چیزهای دیگر. در باشگاهی هستم که بازیکنان فوق العادهای دارد. میتوانیم با همین روند پیش برویم و به آینده باشگاه خوش بین باشیم. این تیم شایستگی قهرمانی های مختلف را دارد و میتوانیم ادعا کنیم رئال مادرید بهترین تیم دنیا است.

آنچلوتی در مورد اینکه اکنون احساس میکند مربی بهتری شده است هم اظهار داشت: حضور در رئال مادرید تجربه فوق العادهای است. رئال در واقع یک خانواده بزرگ است که همه در آن برای رسیده به یک هدف تلاش میکنند. تلاش برای پیروزی و رسیدن به تمام چیزهایی که میخواهیم.

سرمربی پیشین تیم های چلسی و میلان در مورد گل نزدن کریستیانو رونالدو هم گفت: همواره گفتهام که او به تیم کمک زیادی میکند. او همیشه در خدمت تیم بوده است. دیگر چه می توانم بگویم؟ او بهترین بازیکنی است که ما در تیم مان داریم.

آنچلوتی در مورد برنامه هایش در سال 2015 هم اظهار داشت: اگر بتوانیم موفقیت های سال 2014 را در سال بعد تکرار کنیم خیلی خوشحال میشوم. تاکنون خیلی خوب بودهایم و عالی پیش رفتهایم. این موضوع اعتماد به نفس ما را بالا برده است. میخواهیم باز هم قهرمان شویم. البته اکنون همه باید از اتفاق هایی که افتاده لذت ببرند. کل تیم، مردم، هواداران و همه کسانی که به ما نزدیک هستند.

آنچلوتی که در همه لیگ های بزرگ اروپایی مربیگری کرده است، در پاسخ به این سوال که سخت ترین لیگی که در آن بوده کدام است، اعلام کرد: هر کدام از لیگ ها فرهنگ منحصر به فرد فوتبالی خود را دارند. همه آنها خوب بودند و تیم ها برای رسیدن به قهرمانی کار سختی داشتند. اینکه من در تیم ها و کشورهای زیادی مربیگری کرده ام برایم یک تجربه بسیار عالی است.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 1-10-1393, 08:56

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
تلگرام
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی