به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 14 مرداد 1400

یک وزنه بردار از اردوی جوانان خط خورد/ توکلی: به همه استعدادها فرصت می دهیم

یک وزنه بردار از اردوی جوانان خط خورد/ توکلی: به همه استعدادها فرصت می دهیم

» سرویس: ورزشي - نهادهاي ورزشي و ساير

حسین توکلی بعد از انجام نخستین تمرین سنگین جوانان، بر روی نام یک وزنه بردار خط قرمز کشید.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری، دور نخست تمرینات تیم وزنه برداری جوانان کشور، برای حضور در مسابقات قهرمانی جوانان جهان در سال 2015، از صبح روز سه شنبه (26 آذر) در محل کمپ تیم های ملی آغاز شد و بعد از چهار روز، حسین توکلی سرمربی این تیم در اولین غربال روی نام مهدی دادرس اصل، وزنه بردار فوق سنگین آذربایجان غربی خط قرمز کشید.

توکلی با تائید این خبر درباره ادامه روند تغییرات، گفت: ما دوشنبه اولین تمرین سنگین را برگزار کردیم تا در جریان شرایط جسمانی اردونشیان قرار بگیریم. در پایان این تمرین یک نفر از جمع اردونشینان جدا شد، اما طبق برنامه ریزی تا پایان هفته سه وزنه بردار دیگر هم از اردو کنار گذاشته میشوند تا شرایط برای حضور نفرات جدیدتر مهیا باشد.

سرمربی تیم وزنه برداری جوانان با اشاره به اینکه این روزها تمام تمرکز کادر فنی به شناخت نفرات اصلی تیم معطوف است، خاطرنشان کرد: ما با هیات های استانی در تماس هستیم و قرار است از ابتدای هفته آینده چند وزنه بردار جدید به اردوی تیم اضافه شود. ما فرصت حضور در اردوهای تیم ملی را به همه نفرات مستعد و شاخص خواهیم داد تا از دل آنها، تیمی قدرتمند را روانه رقابتهای جهانی کنیم.

در حال حاضر علی میری، رضا زارعی، ایوب موسوی، رضا دهدار، رسول نادری، فرزاد زارعان، علی جوکار، سعید رضازاده، امیرحسین فضلی، مرتضی شاهقلیان، پیمان جان، مهدی کردی و علیرضا دهقان نفرات حاضر در اردوی تیم وزنه برداری جوانان هستند.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 1-10-1393, 08:56

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
تلگرام
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی