به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 2 مرداد 1400

توسعه امداد هوایی استان مرکزی

آصفری خبر داد:

توسعه امداد هوایی استان مرکزی

» سرویس: استان ها - مرکزي

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: براساس تفاهم نامهی وزارت بهداشت و جمعیت هلالاحمر همچنین با همکاری نیروی انتظامی مقرر شد دو دستگاه هلیکوپتر برای امداد هوایی در استان مرکزی بکار گرفته شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)- منطقهی مرکزی،«محمد حسن آصفری» در جمع خبرنگاران گفت: موضوع امدادرسانی یک رسالت بسیار مهم است و همهی دستگاههای اجرایی باید در امدادرسانی از آمادگی لازم و کافی برخوردار باشند.

وی صرف هرگونه هزینه در بحث امداد و نجات جمعیت هلال احمر را نوعی پسانداز تلقی و خاطرنشان کرد: با توجه به تلاشهای جمعیت هلال احمر استان در سالهای اخیر شاهد کسب رتبهی ششم در کشور هستیم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: امسال با پیگیریها مقرر شد، 22 دستگاه خودرو و شماری آمبولانس در مواقع بروز حوادث جهت خدمترسانی بیشتر در اختیار جمعیت هلالاحمر استان قرار گیرد.

آصفری در خصوص پوشش جادهای جمعیت هلال احمر استان، افزود: این جمعیت در این بخش نقش خود را به خوبی ایفا کرده است و جهت امدادرسانی به مناطق دوردست و دارای جمعیت بسیار نیز مقرر شده است که مجوزهای لازم برای ایجاد نمایندگی هلال احمر در شهرستانهای خنداب و کمیجان دریافت شود.

وی با اشاره به مساحت استان مرکزی در بخش امداد هوایی و امدادرسانی در مناطق دورافتاده، گفت: با توجه به تفاهمنامهی اخیر مابین سازمان هلال احمر، وزارت بهداشت و نیروی انتظامی، مقررشد که یک دستگاه هلیکوپتر مستقر در استان قم با همکاری دانشگاههای علوم پزشکی قم و اراک برای امداد هوایی بین دو منطقه مورد استفاده قرار گیرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی افزود: یک هلیکوپتر «بل» نیز برای امداد هوایی استان مرکزی پیشبینی شده است تا در صورت بروز حوادث جادهای در کمترین زمان ممکن امدادرسانی را انجام دهد.

آصفری برگزاری مانورهای امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان را از بزرگترین مأموریتهای این سازمان برشمرد و افزود: جمعیت هلال احمر استان در ایام مختلف سال با حضور بهنگام خود خدمات خوبی را ارائه کرده همچنین خدمات قابل توجهی نیز در مواقع بروز حوادث در نقاط حادثهخیز جهان انجام داده است.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 1-10-1393, 08:55

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
تلگرام
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی