به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 2 مرداد 1400

معاون رییس جمهور اعلام کرد: تلاش برای بالفعل کردن ظرفیت های گردشگری چابهار

مسعود سلطانی فر معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری به همراه قباد افشار رییس سازمان اراضی برای بازدید از نوار ساحلی جنوب کشور وارد چابهار شد.

به گزارش ایلنا و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت؛ رییس سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری سفر خود را از نوار ساحلی چابهار تا بوشهر که بخشی از نوار ساحلی جنوب کشور است،با هدف شناسایی ظرفیت های گردشگری و جذب سرمایه گذاری آغاز کرد.

مسعود سلطانی فر در آغاز سفر خود از مرز دریایی چابهار گفت: هدف ما این است که ظرفیت های این منطقه مرزی دریایی مانند مرز شمالی کشور، شناسایی شده و به ظرفیتی بالفعل تبدیل شوند.

وی ظرفیت های بی نظیر موجود در این منطقه بخصوص در حوزه اکوتوریسم را فرصت مناسبی برای سرمایه گذاران استان های هم مرز با ایران و ایرانی های خارج از کشور دانست.

معاون رییس جمهور در جریان بازدیداز بندر کنارک،منطقه کهیر،گوردیم، تنگ و زرآباد خاطرنشان کرد: بعضی از چشم اندازها و مناظر اکوتوریستی در ایران و دنیا کم نظیر است؛ این مناطق با چشم انداز بی نظیر و مشرف به دریا می توانند منطقه منحصر بفردی برای گردشگری باشند.

وی با اشاره به دریا و کوه های مینیاتوری چابهار گفت: قابلیت کویرنوردی،اتومبیل رانی در صحرا، ورزش های دریایی و ساحلی امکان ایجاد منطقه گردشگری را فراهم می کند.

سلطانی فر سپس از گل فشان های تنگ،بلبلوک و چشمه شورعین در منطقه دهستان کهیر بازدید کرد.

بر اساس این گزارش؛معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری عصر امروز از طریق مرز دریایی و زمینی از منطقه آزاد چابهار به سمت بوشهر سفر می کند.

گفتنی است؛منطقه مرزی دریایی در جنوب کشور که 3 هزار کیلومتر است از بندر گواتر در شرق ایران در مرز پاکستان شروع شده و تا اروند رود ادامه پیدا می کند.

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایلنا

تاریخ : 1-10-1393, 08:52

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
تلگرام
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی