به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 6 آذر 1400

طی روزهای ۱۵ تا ۱۷ دی ماه و در موزه ملی ایران؛ نخستین گردهم‌آیی بین‌المللی سینمای مستند و باستان‌شناسی برگزار می‌شود

با مشارکت و همکاری مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، پژوهشگاه سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و موزه ملی ایران، نخستین گردهم‌آیی بین‌المللی سینمای مستند و باستان‌شناسی برگزار خواهد شد.

به گزارش ایلنا، در این رویداد که طی روزهای ۱۵ تا ۱۷ دی ماه ۱۳۹۳ در موزه ملی ایران برپا می‌شود، ۱۷ فیلم مستند ایرانی و خارجی به نمایش درآمده و همزمان ۱۳ مقاله علمی- پژوهشی با موضوع سینما و باستان‌شناسی هم ارائه خواهد شد.

مهناز گرجی (رئیس موزه ملی)، مهرداد ملک‌زاده (عضو هیات علمی پژوهشگاه باستان‌شناسی)، معصومه مصلی (عضو هیات علمی پژوهشگاه باستان‌شناسی)،فریدون بیگلری (باستان‌شناس) و مستندسازان و پژوهشگرانی چون  محمدرضا اصلانی، اُرد عطارپور، علیرضا قاسم‌خان، احمد محیط‌طباطبایی و پژمان مظاهری‌پور، از اعضای هیات علمی گردهم‌آیی بین‌المللی سینمای مستند و باستان‌شناسی هستند که انتخاب فیلم‌ها و مقاله‌های این رویداد تخصصی را برعهده داشتند.

ریاست افتخاری نخستین گردهم‌آیی بین‌المللی سینمای مستند و باستان‌شناسی برعهده سیدمحمد بهشتی است؛ سیّدمحمدمهدی طباطبایی‌نژاد مدیرعامل مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، دبیر این رویداد بوده و علیرضا قاسم‌خان هم دبیر علمی گردهم‌آیی است.

مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی قصد دارد تا با برگزاری «نخستین گردهم‌آیی بین‌المللی سینمای مستند و باستان‌شناسی ایران» گامی جدی برای تعامل میان مستندسازان و باستان‌شناسان برداشته و با ایجاد فضای همدلی و همگرایی بین آنان، شرایطی را مهیا نماید تا آثار ارزشمندی در این زمینه تولید شود.

این گردهم‌آیی از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۷ عصر روزهای ۱۵ الی ۱۷ دی‌ماه ۱۳۹۳ در سالن موزهٔ ملی ایران برپا می‌شود.

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایلنا

تاریخ : 1-10-1393, 08:50

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
موبایل
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی