به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 15 مرداد 1400

لزوم همکاری ادارات برای برگزاری امتحانات دی‌ ماه مدارس

به گزارش خبرگزاری فارس از چاروسا، محمد شکوهی شامگاه شنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه حضرت محمد (ص) بهترین الگو برای سعادت بشر و سرچشمه وحدت دنیای اسلام بود، اظهار داشت: پروردگار متعال در قرآن مجید وجود مبارک نبی گرامی اسلام (ص) را برای همه انسانها و برای همه جامعه بشری الگو قرار داده است.

رئیس آموزش و پرورش چاروسا تصریح کرد: حضرت محمد (ص) بهترین و کاملترین اسوه راستین بشریت بودند و به دلیل متخلق بودن به اخلاق و کردار کریمانه در طول 23 سال نبوت توانستند، دلهای بسیاری را شیفته مکتب اسلام کنند.

وی افزود: آشنا کردن نسل جدید با گفتار، کردار و منش پیامبر اکرم (ص) از وطایف همه مسلمانان است.

شکوهی با اشاره به سیاستهای تفرقهافکنانه دشمنان گفت: توجه به سیره نبوی پیامبر (ص)، ابتکار و خلاقیت در برنامهها و حضور اقشار مختلف مردم در برنامهها به ترویج وحدت و انسجام امت اسلامی کمک میکند.

وی با اشاره به شهادت امام حسن مجتبی (ع) و تسلیت شهادت این امام همام، کریم و بخشنده بودن را مهمترین ویژگی ایشان نام برد و از مردم خواست که مراسم عزاداری ائمه معصومین (ع) حضوری پررنگ داشته باشند.

این مسئول گفت: امتحانات دانشآموزان چاروسا از دهه اول دیماه آغاز خواهد شد و تا اوایل بهمنماه ادامه دارد که نیاز است ادارات این بخش با آموزش و پرورش همکاری لازم را برای برگزاری امتحانات دیماه داشته باشند.

انتهای پیام/82021/گ20/ض1002

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 1-10-1393, 08:49

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
تلگرام
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی